Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel érhetem el,...

Milyen edzéssel érhetem el, hogy hasonló testem legyen? :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 6. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
ez lóf*sz...bármilyennel
2010. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ryan baby:D

legeslegjobb faszi:D

Írd be a google-be hogy Ryan Reynolds edzés

2010. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi a titka?


Szigorú diéta és kőkemény edzés. A színész a napi három étkezés helyett kisebb adagokban napi hatszor evett. Csak egészséges zsírokat (lenmagolaj, olajos magvak) és szénhidrátot (barna rizs, zabpehely) fogyasztott, s rengeteg fehérjét evett. Táplálék-kiegészítőként pedig fehérjeturmixot, vitaminokat, kreatint és glutamint szedett.


Reynolds heti hatszor edzett, naponta egyetlen izomcsoportot dolgozott meg, nagy súlyokkal, kevés ismétlésszámmal. A színész emellett heti három kardió- vagy nagy intenzitású HIT-edzést végzett, hogy izmai tökéletesen szálkásak legyenek.

2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom azért van benne kis szteroid is, mint középhaladó szinten mindenkinél...
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

odafigyelsz a kajára és sok edzés. a heti hat alkalom ahogy írták már előbb, és napi egy izomcsoport, az teljesen jó.

ha jól tudom 180cm magas az illető. szerintem egy év alatt simán lehet hozni hasonló magassággal egy ilyen formát. Persze sok munkával és nem kevés anyagi ráfordítás, ugye kaja, tápkieg stb.. ja és persze szteroid sem kell hozzá, ez nem egy olyan húde nagy izomtömeg, egyszerűen csak jól be van diétázva.

2010. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Már leírtál a többiek.Nagyon alacsony a testzsírszázaléka és a vállizmai izmosabbak a többi izomcsoporthoz képest.

[link]

2010. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

ma 19:11


Ez egy erős kezdő szint,nem középhaladó

2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kösözönm a válaszokat. Miket kell 'megmozgatni'?
2010. aug. 6. 20:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Ilyen 'erősítőként' haverom azt mondja hogy 2dl zsírszegény tejbe rakjak egy nagy evőkanálnyi szójalisztet, majd keverjem jól össze. Ez jó cucc?
2010. aug. 6. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Ryan 189 cm:)
2010. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!