Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Garmin forerunner 35 okosórám...

Garmin forerunner 35 okosórám van. Az intenzív perceknél ugye jelzi a heti aktivitást, grafikonnal. (itt van a heti célunk is) Na most itt megint nem jelezte a szombat vasárnapot.Miert van ez?Múlt héten a szerdát és szombatot nem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha a profilra megyek ott mutat mindent, ha az újdonságokra akkor is.... Mivel a heti aktivitásnál kihagy napokat, így sztem vo2 maxot se jól fogja mérni...

#okosóra #VO2 max #Heti cél #Intenzív percek
2021. febr. 7. 13:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem azért van mert nem intenzív. Squash és tenisz szokott lenni amit régóta űzök...Ez intenzív...🙂 Nagyon hasonló napok, szinte azonos adatokkal. Ezért nem értem, hogy egyiket kiírja, jelzi a heti grafikonon, a másikat meg nem...
2021. febr. 7. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Erdekes... Mindig ugyanazokat a mozgasformakat nem jelzi? A lepesszamlalo erzekelojebol kiindulva: lehet a karod, amin rajta van az ora, nem mozog szabadon a mozgasforma vegzesekor? Eszrevettem, hogy munka kozben nem szamolja a lepeseimet, amikor tolom a trolit, mert a kezem nem mozog. Lepcsonel Meg ha ugy mesz a lepcson, hogy fogod a korlatot, nem szamolja az emeleteket. Mondjuk en most Eszrevettem a Lepcsonel, hiaba nem fogom a korlatot, sokkal kevesebb lepcsozest szamol el nekem, mint amit megteszek. Kicsit duhito. Es ezt azota kezdte hogy atallitottam hogy napi 12 legyen a cel, ne 10, mert mindig siman megvan... Na azota 10 se szokott lenni. Majd inkabb visszaallitom. Figyeld Meg, hogy a karod fixen van e, felismeri e azt a mozgasforma az orad, amit vegzel.
2021. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!