Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy fogyjak?

Mit sportoljak, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
A hasamra felment kb 5-10kg felesleg sajnos meg a mellem is nagyobb lett és szeretném leadni. Gondoltam csinálok felülést reggel,meg este. Meg még?
2018. máj. 31. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hiába edzel hasra, attól még nem megy le onnan a zsír.
2018. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
Egész testet mozgató,lehetőleg inkább aerob, mint erősítő edzést válassz. Szakaszos spirnt, görkori, ugrókötél, vagy klasszik sportok: kézi, röpi pl.
2018. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De en ezeket nem kedvelem egyiket se. A futás futógépen vagy úszás?
2018. máj. 31. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Inkább hasprés menjen, kímélőbb, de kalóriát kb. semmit nem fog égetni.

Bármit mozoghatsz, én pl. sétálni szoktam. Az remek, csak persze sok kalória égetése sok időt vesz igénybe :) De előbb gyaloglok le 40 km-t, mintsem lefussak egyet, szóval ezzel járok jól (azért futás szakaszok is vannak benne most már, de attól aztán igazán nem fogyok).


A táplálkozás a döntő, persze a mozgás besegít.

2018. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nem eszek sokat napi 1szer max abból is 2falatot meg este néha. A mellemből akarok főként fogyni
2018. máj. 31. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Futás, bicajozás, úszás kevésbé.
2018. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Nem kell a tökéletes sportot, edzéstervet keresni. Ha azt teszed, akkor valószínűleg a sok információ miatt bele se kezdesz. Tök mindegy milyen sportot űzöl, mivel a tested arányosan emészti fel a zsírt. A lényeg az, hogy több kalóriát égess el, mint amit elfogyasztasz, viszont azt nem ajánlom, hogy éheztesd magad, mivel az sem egészséges. Összességében szerintem egy kedvednek való sportot kell választanod, amit szívesen csinálsz úgy, hogy közben egészségesebb ételeket fogyasztasz el. Ez alatt nem azt értem, hogy vegetáriánussá kell válni, csupán azt, hogy tudatosan válogasd meg azt amit eszel.
2018. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Napi 1x eszel 2 falatot????
2018. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!