Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szertornához hogyan fogjam...

Szertornához hogyan fogjam össze a hajam?

Figyelt kérdés

Érettségire felkészüléshez kell gyakorolnom a szertornát (talajtorna, felemás korlát). Fenékig érő hajam van, és a sima copf akadályoz. Milyen megoldások vannak erre? (levágni nem fogom) Figyelembe véve, hogy előre/hátra bukfenc, fejen állás is van, szóval pl. egy konty nem jó ötlet. Jó lenne valami, amire nem tenyerelek rá, a segítő sem kap bele véletlenül (vagy nem lép rá :/). Gondoltam valami fonatra is, de az nagyon macerás - se én se senki a környezetemben nem tud fonni, pláne nem gyorsan.

Ja, illetve az sem ártana, ha nem vágna arcba pl. egy forgásnál😅



2021. márc. 1. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ne törd össze magad (bár eddig sem tetted), már megvan a megoldás.
2021. márc. 2. 11:00
 12/17 Metionin ***** válasza:
100%
Ha parkettába befonod felülről az jó mert egy részét a felső fonás felszedi, ami meg a lelógó fonatba kerül, azt fel tudod a tarkódra kontyolni. Plusz arra rakhatsz ilyen kis hálót is mint a balettosok, hogy ne essen szét. Azt nem tudom hogy feküdni kell-e az edzéseken? Mert akkor ne kontyold hanem a lelógó részt hajtsd vissza koszorúba és tűzd meg, ehhez fonhatod 2 részbe is.
2021. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
Ha nem tudtok fonni akkor passzolom, tarkó konty marad ha nem kell feküdni.
2021. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hogy meg kell tanulnom fonni. Van tigrisbukfenc, és hátrabukfenc is, szóval igen, a konty az nem jó sehol sem. De ha be tudom fonni dupla parkettába, már az is nagy előrelépés. Köszi a választ!
2021. márc. 2. 21:21
 15/17 Metionin ***** válasza:
Hát ez van, én a balerinakontyot használom amit fal mellett csinálsz mert az nem zavar fekve, viszont nekem nem kell bukfencezni meg fejen állni. Tornászoknál fonást látok mindig.
2021. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Én 3 éve felvételiztem. És ugyanabba a cipő jártam mint te. Próbáltam én is kb 15 fajta fonással, volt hogy a fodrász fonta volt hogy ismerősöm de egyik se az igazi. Idegesíteni fog és ez rá fog menni a teljesítményedre. Hidd el tapasztalatból mondom. Nagyon nehéz volt az első év a hosszú haj bajaival. Alig tudtam az igazán fontos dolgokra koncentrálni miatta. Majd egyik barátnőm aki vele együtt járt, kitalálta hogy nem érdekli ki mit mond de ő levágatja a haját. Ez a felindulás nekem is megtetzlszett úgyhogy a többi évet már rövid hajjal csináltam végig ami olyan volt mintha ott se lett volna a hajam. (persze nekem is volt benne egy kis csavar😅)
2021. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Azigen :D

Hát, majd meglátjuk hogy alakul. Levágatni semmiképp sem akarom egyelőre. Úgyis itt van ez a covid, az se biztos, hogy lesz gyakorlat idén :(

2021. márc. 3. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!