Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak,fiúk akik edzenek...

Férfiak,fiúk akik edzenek mellre milyen gyakorlatokat ajanlanatok egy nőnek/lánynak?:)

Figyelt kérdés

Nagy feszes mellem van de szeretnem hogy megjobban az legyen, milyen otthoni gyakorlatok a legjobbak?


17/L


Privatot csak akkor irjatok ha normalis dolgot irtok letszi☺️



2021. ápr. 7. 00:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Oke, akkor te is feleslegesen edzel mellre :)
2021. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hát megosztó amiket irtatok,koszonom azoknak akik normalisakat irtak😊masszirozassal szerintem puhabb lesz szoval avval nem ernék el semmit:/ de a gyakorlatokat kiprobalom aztan majd lesz ami lesz.😊
2021. ápr. 7. 08:03
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Fekvőtámasz, húzódzkodás. Ezek erősítik a mellizmokat is, de nem lesz tőlük túl nagy. A nőknek is van mellizmuk, és jó ha erős, mert később ereszkedik meg a mellük. Egyébkén a mellizom a core izomzathoz tartozik, tehát, ha nem lenne, állni és ülni sem tudnál nélküle :)
2021. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj, nőknek nincs mellizmuk meg feleslegesen edzenek mellizomra? A mell nem fog feszesebb lenni az edzéstől az biztos, mert az valóban zsír, na de alatta ott a mellizom ugyanúgy. Attól még, hogy nem fog olyan látható változást hozni mint egy férfinál (ha meg durván látható akkor az meg már nem is szép egy nőnél, de az már nem a naturál szint), attól még hasznos tud lenni egy erősebb mellizom, nem mindenki csak és kizárólag a kinézet miatt edz. De egyébként a kinézeten is javíthat minimálisan szerintem.


"Nem veletlenul alig latni fekvemnyomo csajokat a teremben"


Ahogy guggoló srácokat is alig látni, mégse jelenti azt, hogy a lábizmokat nem érdemes edzeni. Ilyenekből ne induljunk ki, hogy az átlag mit csinál, mert az átlag csaj hasra, lábra meg fenékre edz, azon kívül meg max néha megfog egy 2kg-s súlyzót hogy bicepszezzen 3 percig, mert nem akar "férfias" felsőtestet.

2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
20%

"Fekvőtámasz, húzódzkodás. Ezek erősítik a mellizmokat"


Húha, vannak itt bajok.

2021. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%
15ös, mást nem tudsz hozzáfűzni? Csak másokat kritizálni?
2021. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
A húzódzkodás elmagyarázod hogyan erősíti a mellizmot, amikor az a legalapabb hátizom gyakorlat? :D
2021. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%
De átlátszó nyomorék vagy kérdező. Meg csak véletlenül se nőket kérdezz, akik edzenek mellre.
2021. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Egy kerdest tettem fel,tok normalisan erre egy paran alpári bunkon valaszolnak ra,ha nem ertesz hozza es nem tudod rendesen leirni akkor ne is szolj hozza.Ennyi az egesz🤷🏽‍♀️😬
2021. ápr. 7. 16:58
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
A húzódzkodás akkor erősíti a mellizmot, ha úgy fogsz rá a rúdra, hogy a tenyered magad felévan, tehát kívülről. Nem tudom jobban elmagyarázni 😅 (13-as vagyok)
2021. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!