Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak,fiúk akik edzenek...

Férfiak,fiúk akik edzenek mellre milyen gyakorlatokat ajanlanatok egy nőnek/lánynak?:)

Figyelt kérdés

Nagy feszes mellem van de szeretnem hogy megjobban az legyen, milyen otthoni gyakorlatok a legjobbak?


17/L


Privatot csak akkor irjatok ha normalis dolgot irtok letszi☺️



2021. ápr. 7. 00:50
1 2 3
 21/29 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
54%

Jézusom xddd lepontoznak az önélzetes naiv prolik, akik elhiszik, hogy nő rakta ki a kérdést és engem pontoznak le, hogy "beugattam" :D gondolkozzatok már xd egyértelmű hogy csak egy meleg csávó így próbál kicsalni ismerkedést edzős férfiaktól. Ha nem ismertek fel egy ilyen scam kérdést, akkor nagyon kezdők vagytok a neten.

1


2: xdddd 3-as kioktat, de hogy ne lenne már mellizmuk? xddd eszednél vagy? :D nézz már meg edzős nőket, akik kismellűek és ki vannak pattintva. Akár koxos, akár nem, van ott izom, az, hogy takarja zsír, nyilvánvaló. De hogy ne lenne már izom. Nem tudá felemelni a gyerekét vagy felkelni a földről, ha nem lenne. Magadnál vagy, hogy ilyeneket állítasz, h nincs mellizom? xddd


Azért nem látni fekvenyomó csajokat meg mellezőket, csak seggezőket a teremben, mert ha van mell, akkor arra fölös edzeni, ha nincs, akkor is, viszont a segg izomból jobb és abból áll főként, és azon kevés zsír, arra lehet edzeni, lehet növeszteni, láb jó ha formás, formát izom adja, és a nők erre edzenek, mert nem 3 ajtós szekrények akarnak lenni, hanem jótestűek, nem azért mert nincs mellizmuk. Hogy lehet ekkora butaságot mondani? xddd Úristen.


Ja semmi közöm az edzéshez, csak 6 éve testépítek a barátnőmmel együtt és több kliensemmel és barátommal. Gratulálok.


2-es voltam...

2021. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
29%

17-es: úgy erősíti a mellizmot a húzódzkodás, ha közel fogsz és picit hátra vagy dőlve és mellizomból húzod fel magad részben, vagyis főleg ha lasabban is engeded vissza magad, feszül a mellizom, majd nézd meg.


Ja én osztom az észt, nem te, vagy nemtom még ki pontozott le, szólt be, de hogy te semmit nem értesz hozzá, az fix. Legalább próbálnád ki éltedben 1x a gyakorlatot, és vennéd észre, hogy hülyeséget fogsz írni, mielőtt hamisan "érvelsz".

2-es voltam szintén. xd de én osztom az észt.

2021. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Miert hiszitek azt hogy fiu vagyok,ez kesz🤣, ezen az oldalom a tok normalis kerdesekre azt hiszik az emberek hogy valami beugratos vagy hasonlo,LÁNY VAGYOK,es feltettem egy kerdest,nem rogton megkell kerdojelezni a nemem hanem valaszolni ha ertesz hozza es adni nekem tanacsot🤷🏽‍♀️Ha erre valaki nem hajlando ra se kattintson erre a kerdesre,valaszonli meg pláne ne válaszoljon☹️Köszi
2021. ápr. 8. 09:50
 24/29 anonim ***** válasza:
26%

hagyjad, 2-es fogyatekos. megneznem hogy neznek ki a klienseid, ha melledzesre huzodzkodast ajanlasz nekik, bohoc :DDD

de magadrol is kuldj nyugodtan egy kepet, egybol kiderul mennyire vagy hiteles te madar.

2021. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
ja, kedves 3-as, aki vagy te gondolom vlasz arányból xd nem azért írtam hogy ilyen idősen is mennyire hülye vagyok, főleg mert nem vagyok az, hanem azért, ha mégis 17/F/Nagymellű, akkor imponáljon :D Látod, rendes vagyok, a lehetőséget megadom, h ne egy 40 éves meleg szatír legyen, aki direkt vágykeltően kiírja h 17/L/Nagy és FESZES mellű. Kicsit sem gyanús. De azért a lehetőséget megadtam. Mondom nem rossz dolog az előítélet, csak jól kell tudni használni.
2021. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
59%

szívesen :)

Hát aki így reagál, az esélyesen nem csaj.

Leírtam mi bizonyítja, hogy nagy eséllyel nem vagy az, senki nem kért rá, se nem utasított, hogy bizonygasd, bár te bizonygatod üres szavakkal - pont hogy ez is a furcsa pluszban, noha senki nem kért rá. Aki elhiszi, elhiszsi, aki nem nem.


Már írtam h adtam rá választ, tehát nem értem miért írod 2odjára h ha nem tudok rá blablabla. Adtam, szvl szívesen. Kevesek között egyetlen értelmes választ, kifejtve. Szívesen, nagyon :) Na én leiratkozom erről az agymenésről.

Kérdező is jelentve trágárság miatt, grat hozzá.

2021. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
71%
Leges legelső körben azért gyanús, mert ha nem egy 40 éves meleg pedofil lennél, akkor nem úgy kezded, hoyg Fiúk/férfiak! egy olyan krédsénél amiben alapvetően lányok lehetnek tájékozottak, tapasztaltak, csak akkor, ha fiú kommenteket akarsz, és pluszban édesgetésnek beírod h 17 meg nagymellű, ja biztos , hogy több jobb srác írjon, mert te olyanokat akarsz h írjanak, like me pl, de közben te nem az vagy, ez csak a szöveg. Full bukó, most buktad, am ha tudnád bizonyítani, már bizonyítottad volna és nem bizonmygatnod kéne, bizonygatással nem lehet bizonyítani, egy db bizonyítással meg hát lehet. Az h üres szavakat írkálsz semmis, és ennyi. Na cs. Máskor írj okosabban ha ilyen céljaid vannak, ne ilyen levágósan.
2021. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
27: szerintem neked súlyos problémáid vannak, hogy még mindig ezen kattogsz, hogy vajon csaj vagy meleg pedofil (??) a kérdező. Bizonyítékokat kéregetsz egy szaros kérdés miatt. Küldje el a nagy melleit, arra vagy kiváncsi, azt akarod kiprovokálni vagy mi? Nem teljesen mindegy? Válaszolsz vagy hagyod, aztán mész a dolgodra, ennyi.
2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is mondtam már, hogy fogyatékos szegény. Nem sok élete lehet, ha ezen rágódik már napok óta és képes regényeket írni a szaros "érveiről". Kár, hogy senkit nem érdekel.
2021. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!