Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül kezdett el járni kondiba?

Figyelt kérdés

Akarok erősödni és úgy döntöttem kondiba fogok járni, de nincs senki aki eljárna velem, így egyedül kell mennem. Nem fognak belém kötni a kétajtós szekrények? nem néznek ki ha egyedül megyek?

Egy normális kondiba mik vannak? Minden gépből több van vagy várni kell a másikra? Mennyire zsúfoltak? Van olyan hogy rajtad kívül csak 1-2 ember van ott?


2010. aug. 22. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát én szoktam egyedül is menni. Nincs azzal gond, ha segítség kell megkérsz valakit. Ahova én jártam ott normális emberek voltak és segítőkészek. Vannak olyan gépek amikből több van de olyan is van amiből csak egy. Akkor megkérdezed hogy beszállhatsz-e vagy vársz.
2010. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Ja és lehetőleg kora délután menj, akkor nagyon kevesen vannak, estefelé zsúfolt.
2010. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
muay thai és krav maga
2010. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

bocs, nagyon félrement. de akkor már válaszolok neked is. én is egyedül kezdtem el járni és nem ettek meg a kétajtós szekrények. igazából ha normálisan viselkedsz akkor senki nem fog azzal foglalkozni, hogy te most egyedül vagy és mekkora vagy. a moziban múltkor kinézett a pénztáros csaj mert egyedül mentem. szóval esetleg ott...


a jó helyeken nyilván minden gépből több van, nálunk nincs sok, de mivel már mindenki ismer mindenkit így párhuzamosan is edzünk, ha úgy alakul.

ne féljél, mennyél le egyedül, ha épp foglalt egy gép és nincs másik akkor csinálsz egy másik gyakorlatot.

2010. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én egyedül kezdtem el járni és múlt hónapba volt a 3. éve hogy elkezdtem.Ez nagy tévhit hogy belédkötnek az ember többsége jóesetbe nem azért megy le a terembe hogy másokba kössön bele hanem eddzenek,sokan járnak egyedül de idővel biztosan lesz egy-egy ember aki segit vagy te éppen fekvenyomásnál segitesz neki,Egy átlagos terembe fekvepad,scott pad,rengeteg ülő pad egykezesekkel,sok tárcsa,fracia-egyenes rúdak,lábtoló gép,különböző állványok,csigás gépek stb,ha várni kell vagy odamész azt mondod bocs beszálhatok pár körre ? általában persze a válasz,11-15-ig általában kevesen vannak.
2010. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mihez kell segítség? és mi az hogy beszállni pár körre? tudtommal egy gépet csak egy ember tud használni egyidőben.
2010. aug. 22. 16:45
 7/22 anonim ***** válasza:
Ugyértem hogy hogy úgy szállsz be hogy mig ő pihen 1-1.5 perc addig te megcsinálod az adott sorozatod utána pihensz és utána meg ő csinálja és igy csináljátok mig nem végeztek :D
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nah kicsit értelmetlenre sikerült nekifutok mégegyszer :

ketten vagytok egy gépnél felváltva csináljátok mig ő pihen addig te meg csinálod az előirt ismétlés számot a gépnél utána pihensz és megcsinálja az a személy is a neki előirt ismétlésszámot majd ezt addig folytatjátok mig nem végeztek a gyakorlattal.Általában 3-4-5 sorozatot szoktak végezni egy gépen.

2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kössz.

És milyen gyakorlathoz kell segítség?

2010. aug. 22. 21:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát normál esetben akármelyik gyakorlatot tudod végezni egyedül. Csak ha például nem vagy biztos hogy tudod teljesiteni egy gyakorlatban az adott ismétlést az adott súllyal hivsz egy segitőt álljon be mögéd és ha megakadsz segit minimálisan és menni fog az az ismétlés amit terveztél.Kellhet akkor is segitség ha pl tolodzkodás vagy húzodzkodást csinálsz plussz súllyal a segitő berakja a lábad közé az egykezes súlyzót de ez még nem aktuális ha az elején vagy :D
2010. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!