Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyedül...

Van itt olyan aki egyedül kezdett el járni kondiba?

Figyelt kérdés

Akarok erősödni és úgy döntöttem kondiba fogok járni, de nincs senki aki eljárna velem, így egyedül kell mennem. Nem fognak belém kötni a kétajtós szekrények? nem néznek ki ha egyedül megyek?

Egy normális kondiba mik vannak? Minden gépből több van vagy várni kell a másikra? Mennyire zsúfoltak? Van olyan hogy rajtad kívül csak 1-2 ember van ott?


2010. aug. 22. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Valamint fekve nyomásnál sem árt ha van valaki mögötted...
2010. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

teljesen jol el lehet boldogulni egyedul


Eleinte ugysem fogsz nagy sulyokkal szorakozni, utana meg meg fogod tanulni, hogy mikor nem tudsz biztosra megcsinalni egy ismetlest, akkor egyszeruen abbahagyod.


En vilag eletemben egyedul edzettem, es nem volt gond, regen 1x-2x leraktam mondjuk magamra a sulyt, de azota tudom, hogy mikor kell abbahagyni.


Aztan kesobb kitudja, de en latok olyat, aki 140-160al siman egyedul nyomkod fekve. En meg csak 87-el tudok, guggolas 125, a tobbi gyakorlatnal meg le tudod tenni egyszeruen, ha nem birod.

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

tuti nem fognak belédkötni csak azért mert egyedül vagy

inkább tisztelnek azért, mert te legalább törődsz magaddal és elkezdtél konditerembe járni, nem úgy mint a lusta haverjaid akik hagyják hogy elmenj egyedül :)

2010. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egyébként 1 évig jártam egyedül edzeni (amíg abba nem hagytam különböző okok miatt). Eleinte unalmas volt.. :D

de végül rájöttem hogy jobb így mert ha a haverjaiddal vagy együtt akkor általában végigdumáljátok az egész edzést és sok idő megy el így feleslegesen meg túl sokat pihentek (legalábbis velünk ez volt).

2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Szerintem ha lemész egyedül találsz majd olyat, aki szintén egyedül van, kérdezd meg, csatlakozhatsz-e hozzá, sztem nem fog nemet mondani. Ad egy pár jó tanácsot, dumálgattok ilyesmi. Nekem jobban bejött, ha többen, 2-3 emberrel együtt voltunk, akár ismeretlenekkel is, mert pörgött a munka, mire az utolsó befejezte a gyakorlatot, pl fekvenyomásban, az első már ki is pihente magát, nem kellet várni senkire.

Annyit tanácsolnék, hogy ne fordulj be, merj beszélgetni, kérdezni, barátkozni, mert akkor jobban megszeretetd az egészet.

Jah, és a kétajtós szekrények általában kis fogpiszkálók voltak, csak álllandóan baszogatták őket és elkezdtek gyúrni, a legtöbb jó fej.

2010. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Remélem normális emberek lesznek. Ha lesznek kötözködő cigányok akkor más időpontban megyek majd:D
2010. aug. 27. 10:28
 17/22 anonim ***** válasza:
én egyedül járok.nyugi nem fognak belédkötni,belém még sose kötöttek pedig én is kezdő vagyok,nem egy nagydarab állat.persze ha lehet ne játssz rá,pl.ne telefonálj hangosan egész nap a teremben,ne fingj más orra alá,ne oszd az eszet kétajtós szekrényeknek,és akkor biztonságban leszel :-)
2010. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ja és nem fognak kinézni,sokan mennek egyedül.

nálunk sokszor van,hogy csak egy-két ember van,szóval nem egy zsúfolt hely.

2010. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én eddig bárhová jártam edzeni mindenhol normálisan viselkedtek az emberek. persze ehhez az is kell, hogy te is normális legyél. én azt vettem észre, hogy konditerembe normálisabb emberek járnak mint mondjuk a főiskolára ahová járok. kis helyre járok, szinte már mindenkit ismerek. független iskolázottságtól anyagi helyzettől, de mindenkivel normálisan el lehet nálunk dumálni ha épp úgy van időm. én nagyon a bunkó aki "gyúr" meg beképzelt általánosítás ellen vagyok. csak jó példával találkoztam eddig. Tipikus pit-bull alkatú kinézetű emberekről derül ki, hogy az átlagnál rendesebbek-normálisabbak. érdekes mi?!
2010. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen, pedig van aki agresszív meg beképzelt azért mert ő ki van gyúrva.
2010. aug. 27. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!