Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan fogadnátok ezt?

Lányok, hogyan fogadnátok ezt?

Figyelt kérdés

Teremben edzetek, vagy futópályán, most mindegy, de az a lényeg, hogy sportcipőben.

Az edzés után odalép valaki, és ajánlatot tesz.

Ha neki adod a sportcipődet, itt és most, akkor választhatsz egy vadonatúj, 100% eredeti, minőségi, márkás, új cipőt helyette. Ilyen márkákból mint: 5.11, Nike, Under Armor,... + a blokkot is megkapod! Csak a használtat add oda helyette.



2021. máj. 4. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Szeretem a cipőcskémet, szép narancssárga, nem adom <3.

A kérdés arra vonatkozik, hogy megbíznék-e a random emberben, hazamennék-e mezítláb, vagy odaadnám-e a jól bevált cipőmet?

2021. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolnám, hogy fétises az illető, és elküldeném a k.anyjába.
2021. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Na: A terem előterében, tiszta, biztonságos, normális helyen cipőt cserélsz. Adod a régit, és ott helyben kapod az újat, amit 5-6 féle márkából és modellből választhatsz. Így értettem.


Mezítláb haza? Terembe felénk kötelező a váltócipő, milyen igénytelen helyen edzel te?

2021. máj. 4. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
1. vagyok, így se cserélnék, mert nagyon jól bevált a sajátom. Futópályáról meg hazamehetnék cipő nélkül, ha úgy tartaná kedvem :), terembe nem járok.
2021. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Úgy érted, hogy 5-6 pár teljesen új cipőt hordanál magaddal, változatos méretben, márkában, kinézetben?
2021. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.-nek. Kocsiban nem elfér?
2021. máj. 4. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Fura egy fétis.

És rossz kategória.

2021. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi a célod ezzel?
2021. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.-nek.


Jó kategória. Nem a fétis része a lényeg.


Másképp kérdezhetem, ha neked úgy jobb.


A régi cipődet, elcserélnéd-e egy újra?

2021. máj. 4. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem. a régi is márkás, tök jó állapotban van, bevált. amíg tönkre nem megy oda nem adom senkinek :)
2021. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!