Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta lefutok 2 órát megállá...

Naponta lefutok 2 órát megállás nélkül, sokat edzek súlyzókkal is, mégis ha emelkedőn kell SÉTÁLNOM 5 lépés után kifulladok?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka? Fizikai munkát végzek, strapabíró vagyok, sok munkatársam ájult mar el munka kozben pl. En meg egesz napos melo utan meg lefutok masfel orat hobbibol.

Egeszsegesnek es fittnek erzem magam.

Viszont emelkedon szo szerint FIZIKAILAG KEPTELEN VAGYOK akarcsak setalni is.

Meg csak nem is brutal emelkedokrol beszelunk, ami mar egy kicsit nagyobb szogben lejt, onnan mar ugy nez ki, hogy megyek, megyek, majd 5-6 lepes ( NEM, NEM tulzok, tenyleg az elso par lepes utan ) kapkodni kezdem a levegot, olyan mintha kifogytam volna az oxigenbol (mintha asztmas lennek? De eddig errol nem tudtam), meg kell allnom, es a fol fele hajolva kifujni a levegot.

Ezuten teszek meg 3-4 lepest, megint megallok. Par lepes utan megint megallok. Es ez a max teljesitmenyem.


Az a kerdesem lenne, hogy ez egyaltalan normalis? Nem vagyok elhizva, sot.


A masik kerdesem, hogyan tudnam ezt a gyengeseget legyozni? En probaltam tobbet setalni emelkedon, de egyszeruen mindig a fent emlitett dolog tortenik, es pl. 2 heten at, napi szinten menni felfele, de ezutan sem lattam egy hangyanyi javulast sem, igy feladtam.


Elore is koszi a valaszokat!

27 eves vagyok es no.


2021. máj. 24. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pulzust mérsz?
2021. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon regi kerdes, de azert ha valaki visszanez, leirom mi volt a baj!


Brutalis vashianyt es verszegemyseget allapitottak meg nalam, azota utana olvastam, es a fent emlitett problema az egyik tipikus tunete ennek.


Amiota vasat szedek/ infuziot kaptam, mar nem fulladok ki egyaltalan.

Azert koszi a valaszokat, ha valakinek hasonlo tunete lenne, annak vertesztet ajanlok 😀

2022. febr. 23. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!