Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 42 éves férfi street workout...

42 éves férfi street workout parkban nevetséges?

Figyelt kérdés

Ilyen edzőparkba:


[link]


Általában ilyen helyeken inkább fiatalok és max 30 évesig vannak.


Tényleg nevetséges lesz?



2021. máj. 28. 08:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

# 10



de ez is csak edzés. Az edzőteremben miért nem nevetséges ha 40-es férfiak edzenek?

2021. máj. 29. 15:05
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
11. Őszintén szólva az is nevetséges. Én az edzőtermes időszakomat 13 éves koromtól kb 18 éves koromig éltem. 13 évesen már kreatint szedtem. Az én véleményem az,hogy az igazi sportot a hosszan tartó állóképességi sportok jelentik.Lásd például Szőnyi Ferenc 480km-es futását a Himalájában,vagy ott van Rokob József 30 szoros Ironman. Ez valóban sport.
2021. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mer a sakk nem sport... :D
2021. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. A sakk játék.
2021. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amugy tulkepp ez a torna haziasitott valtozata, hogy azok is tudjanak szertornazni akik lustak lemenni terembe. Most miert ne huzodzkodhatna barki meg csinalhatna bordasfal gyakorlatojat stb. Erre lett kiralalva. Meg hogy akinek nincs penze meg batorsaga, mindennap erosithessen egy rendeset... Masik hogyha nem is csinalod olyan komolyan is lehet jo dolgokat elerni.
2021. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na mer a pingpong nem a sport...
2021. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most csinaltak egyet nalunk az ardobe. Hiret nem lehetett hallani, ahol az idosek hikingolnak meg a lovardaba jarnak kocsival. Kb senki nem latja fout mellett.
2021. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem nevetséges az ha valaki sportol bármilyen korosztályba tartozik. Ha valaki nevetségesnek tartana amiatt mert kimész a streetworkout parkba edzeni, az csak őt minősíti, nem érdemes vele foglalkozni. Ez csak a szerény véleményem. Szép napot.
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!