Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi motivált titeket az edzésre?

Mi motivált titeket az edzésre?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni edzeni rendesen viszont semmi motivációm. Mindig az első nap után feladom és ott is olyan vagyok, hogy kb 2 felülés után abbahagyom. És feladom.

2021. márc. 10. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megéri az edzést követő jóleső fáradtságért. Elégedett leszel, ha végigcsinálod.
2021. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobban tetsző külső, egészségesebb szervezet. Engem ezek motiválnak.
2021. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól akarok kinézni és egészséges akarok lenni. Téged ez nem motivál?
2021. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Versenyek, nem akarok beégni. Amikor nem versenyzel fontos, hogy olyan sportot kezdj el ahová szívesen visszajársz. Jó edző, csapattársak stb nagyszerű motiváció, hogy eljárj mozogni.
2021. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) és 14:07-es de persze, ezért is akarom elkezdeni de egyszerűen amint elkezdem úgy elmegy tőle a kedvem.
2021. márc. 10. 17:36
 6/10 anonim válasza:
100%

Gondolj arra, hogy amikor te abbahagyod valaki folytatja es jobb lesz nalad. Ezt nem engedheted es csinalnod kell.

Engem ez motival.

Illetve hogy megmutassam magamnak hogy ki tudok lepni a komfortzonambol.

2021. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:

A tükör. Nagyon nehezen jön rám súly, csak az marad meg tartósan amit izomban szedek fel, szóval ha nem akarok csont és bőr lenni akkor edzek.

A nyújtásban meg a balettban meg hogy mekkora király amikor meg tudok csinálni valamit amit addig nem, a fejlődés ahogy az ember egyre hardcoreabb módon tolja a spárgákat, azért motiváló :D

2021. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az motivál, hogy az egyetem ahová megyek oda jó fizikum kell, és el kell érnem egy bizonyos szintet ahhoz, hogy bekerüljek, és bent maradjak.

A nyelvtanulàsban ugyanez motivál.

2021. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: RTK vagy HHK?
2021. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az egészségem miatt. Meg jó dolog az, ha utánam néz egy-két leányzó. Pluszban jó látni egy-két volt osztálytárs tekintetét, akik állandóan csúfolódó megjegyzést tettek anno, amikor tényleg egy nyeszlett sz.r voltam. Ilyeneket, hogy csontkollekció, izomszag, kemény vagy, mint a kád széle. Most meg kb pillanatok alatt be tudnám csomagolni az összes ilyen kretént. Most se vagyok azért egy kétajtós szekrény, de nézd Bruce Lee-t. :D
2021. dec. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!