Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom a tesit?

Mit csináljak ha utálom a tesit?

Figyelt kérdés
Sziiasztok egy lány vagyok és ha arra gondolok ,hogy holnap lesz két tesim is gyomorgörcsöm és sírhatnékom támad ugyanis a többi lány ha kimegyek az öltözőböl elátkoz és a halálomat kívánja ugyanis belátnak a fiúk (nem mennek még az öltöző közelébe se) . Mit csináljak?
2021. máj. 31. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem,hogy az se jó ha ott maradok mert ilyenkor közlik ,hogy nem kell megvárni
2021. máj. 31. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Tesizz, hogy bírd a brutál szexet!
2021. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova látnak be? Nem értem.
2021. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mennek az öltöző közelébe a fiúk, akkor hogyan látnak be? És miért pont téged piszkálnak?
2021. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem mivan
2021. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert én megyek ki elsőnek és nem tudom én se
2021. máj. 31. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nehari, kérdező, de őszintén nem értem. Annyit tudok csak mondani, hogy a mozgás és sport elképesztően fontos, főleg a te korodban, úgyhogy örülj csak a tesinek és csináld rendesen a gyakorlatokat. Minden mást ignorálj, csak a mozgás a lényeg. Ha játék van, akkor persze érezd jól magad közben.
2021. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Uj vagy, vagy semelyik csajjal nem vagy joba? Ha ilyen rossz a tarsasag en biztos sulit valtanek.
2021. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nem a tesivel, hanem az átöltözéssel van bajod? Esetleg idióták az osztálytársnőid, és ez ilyenkor jön ki a legjobban?


Szerintem azért szekálnak, mert látják rajtad, hogy téged ki lehet így csinálni. Ne hagyd magad. Ne foglalkozz velük. Nyugodtan mondd meg nekik legközelebb, hogy hagyjanak békén a hülyeségeikkel. Ha ki akarsz menni, majd kimész, ha meg maradni akarsz, akkor maradsz, semmi közük hozzá.

2021. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat
2021. máj. 31. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!