Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben hasi fájdalom...

Futás közben hasi fájdalom lehet a nem megfelelő futó technikától?

Figyelt kérdés
Elkezdtem futni ismét,hogy egy kicsit erősítsem a szívem. A problémám az, ami miatt több kérdés is született már ide, hogy miért fáj a hasam, ha futok? Nekem a többi emberrel ellentétben nem az alhasam fáj, hanem a köldököm környéke, de inkább a jobb és bal oldala tenyér nagyságban. Aki tapasztalt futó, vagy esetleg ért a témához, az tudna nekem segíteni? (még 2016ban futottam sokat, akkor is jelen volt, pont emiatt hagytam abba a futást). Érdekes, mert biciklinél, vagy más sportnál nem jelentkezik. Azóta laktóz miatt volt hasi ultrahangom, de sosem találtak semmit. Előre is köszi! 23/L

2021. júl. 11. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul veszem a levegőt és/vagy futás előtt eszem, akkor szokott nekem fájni. Amikor keményen futottam, kb 3 órával az étkezés után futottam csak.
2021. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!