Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor fogok tudni majd én is...

Mikor fogok tudni majd én is ekkora súlyokkal dolgozni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=JjVFgTPJxo4

Szoktam ilyen gyakorlatot végezni, csak állva. Jó ha 30 kg-al ki tud vitelezni. Mennyi edzés után lehet eljutni idáig?



2021. aug. 8. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Majd szétcseszi a gerincét, meg te is, azt jampiskodhat. Nem is értem, ez mire jó. Amúgy az emberen több a zsír, mint az izom. Hasa is mekkora? Kamionsofőrök néznek ki így, vagy ez a trendi?
2021. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kamionsofőr? Ők nem hiszem hogy edzenek 300-400 kilókkal.

Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=m6ccvvGerFs

Ő nem trendi, hanem erőemelő (vagy erősember, nem tudom melyiknek hívja magát).

2021. aug. 8. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

1


Valamiféle univerzális,erőember,bokszoló tornász lehet a fazon .A strongmanok közül pedig sokan rendelkeznek hasonló testalkattal..

Mondjuk azt én sem tudom,hogy ezek a rángatózó gyakorlatok pontosan mire valók.

--------------------------------

De azért legalább a testalkata nem megy a hajlékonyság rovására:

https://www.youtube.com/watch?v=cclj6vPSNhY

2021. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az erőemelők mindig dagadtak, mivel náluk nem a kinézet a lényeg, hanem hogy minél nagyobb súllyal bírjanak gyakorlatokat kivitelezni!

Az erőemelők már gyerekkorban - vagy tinédzserkorban elkezdik az edzést!

A videón látható pasas se 1 éve kezdte, hanem már tinédzserként elkezdhette a sportot.

Felnőttként is el lehet kezdeni, csak akkor veszélyesebb, mert az ember erősebbnek érzi magát, mint gyerekként, és hajlamos túl nagy súllyal edzeni, amiből szoktak lenni a súlyos sérülések, izomszakadások, ficamodások!

Szóval, ha érdekel az erőemelés, érdemes lenne akár ezen az oldalon is utána érdeklődni!

Azzal sem árulok el nagy titkot, hogy az erőemelők is tolják magukba az energizálókat, tesztoszteron fokozókat és gyakran a szteroidokat is!

2021. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Testépítők, erőemelők között sok olyan van, aki iskolásként tornász volt és a suli elvégzése után, fiatal felnőttként kezdett el erőemelni vagy testépíteni.
2021. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sosem fogsz ekkora súlyokkal dolgozni ebben a gyakorlatban (mint ahogy a lakosság 99,9 százaléka sem). Ehhez kellene megfelelő edzésmúlt, testtömeg, szteroidok stb. Tűzzél ki magadnak megvalósítható célokat.
2021. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!