Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Transzneműként melyik öltözőbe...

Transzneműként melyik öltözőbe menjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy transz fiú vagyok, 18 éves, most költöztem Magyarországra és szeretnék edzőterembe járni. Amit otthon csináltam, hogy a főteremben is voltak szekrények és abba tettem a cuccaim, tehát nem is mentem egyik öltözőbe sem. De gondolom nem minden teremben van ilyen, olyan mászóteremben voltam már (még tranzícióm előtt) ahol csak az öltözőben voltak szekrények. Azért tartok tőle mert a legtöbb esetben fiúnak látnak de ha hosszabb beszélgetés lesz akkor már nem, mert női hangom van vagy észreveszik rajtam valamit. Mindig szorongok hogy ha a férfi öltözőbe megyek akkor rájönnek hogy nem vagyok "igazi férfi." Ugyanakkor a női öltözőbe sem mehetek mert kényelmetlenül érezhetik magukat a nők ha fiút látnak bent, és ez nekem is kényelmetlen. Ti mit csinálnátok a helyemben? (Transzfóbiás válaszokat nem kérek!)

2021. aug. 26. 04:02
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
89%
Aki ennyire az ellen van, hogy szegény a fiúba megy, annak a pöcse kicsi, vagy sose vetkőzött még le “lány” előtt? Ez csak egy öltöző gyerekek, ki a rákot érdekel? Ennyire figyelnétek az edzésre is már ki is néznétek valahogy.
2021. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha még se hormonkezelés se műtét nem volt meg, akkor tudom, nem esik jól, de menj inkább a női öltözőbe ☹ Maximum fiús lánynak néznek. Egy női test hülyén fog kinézni a férfi öltözőben.

Sajnos Magyarországon még nem igazán tudják hova tenni a transzneműeket.

2021. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
0%

A férfiba ne azért ne menj, mert ronda vagy a férfiaknak, hanem azért hogy ne leskelődj. Műtét után se, vagy ha uborkát raksz a bugyidba, akkor se.

Ha hormonokkal doppingoló sportoló vagy, akkor se.

2021. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%

31! Nem azzal lesz a baj, hogy nőként férfiba megy, mert hidd el, a legtöbb férfit nem fogja zavarni. Azzal van a baj, hogy ha ő ezt megteheti (amúgy NŐKÉNT), akkor egy férfi is mehet a nő öltözőbe, arra hivatkozva, hogy ja bocs amúgy én nőnek érzem magam. Ha az egyik megteheti, akkor a másik miért nem? Hidd el, nem magamat féltem egy transzneműtől, hanem a nőket, akik igenis veszélyben vannak a beteg férfiak miatt, akik belekapaszkodva a nagy "elfogadáshullámba", simán megtehetik, hogy nőnek vallják magukat, bemennek a női öltözőbe, wcbe, durvább esetben börtönbe is oda zárják őket, és még ők lesznek felháborodva, ha azt mondod, ezt azért nem kéne.

Sajna ezt csak zéró toleranciával tudod kizárni.

2021. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de ez pont olyan érvelés, mint amikor valaki azért ellenzi pl. a melegség elfogadását, mert azt biztos a pedofilok elfogadása követi majd, holott köze nincs egymáshoz a kettőnek. Egyszerűen nem kell totál fogyatékosnak lenni és megtanulni szépen helyzeti döntéseket hozni. Órákig lehetne sorolni a logikád alapján, hogy akkor mi legyen még tilos, meg zéró tolerancia. Érted biztos, hogy mire gondolok. Nem a transzneműeket kéne korlátozni a beteg faszkupakok miatt.
2021. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
0%

Jah, hogy ilyenkor a transz nőnek ne legyen ugyan annyi joga, mint a transz férfinek?

Úgy tűnik az LMBTQ társaság diszkriminatívabb, mint a normális emberek.

2021. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó tipikusan az a mentalitási ember aki vesz magának egy tolószéket aztán sír hogy nem állhat ennek ellenére rokkant parkolóba pedig az közelebb van a bejárathoz


Jön aztán fogadjunk hogy az LMBTQ emberekkel nem lehet vitatkozni hát bázdmeg ha már a premissza egy baromság azzal mit lehet kezdeni

2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

A nem váltás kicsit komolyabb, mint egy tolókocsi vásárlás.

A női egyenlőség egy baromság?

2021. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a tolókocsi vásárlást ahhoz hasonlítottad, mint amikor valaki egy uborkát rak a gatyájába és már férfiként kell kezelni?
2021. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
76%

Tök értelmetlen veled vitatkozni, mert teljes a sötétség. “A női egyenlőség egy baromság”, ez eleve hogy jön ide?


Egy értelmes, felnőtt ember elméletben ezt feltudná dolgozni valahogy agyilag, hogy van különbség egy transznemű személy között, meg egy perverz kukkoló között nem? Józan paraszti ész, sok nem kell hozzá. Lehet itt mellé pofázni, villantani a jó kis magyar proliságot, “uborka a bugyiba” meg más hasonló baromságok, de egy adott intelligencia szint felett ennek nem kéne túl nagy kihívásnak lennie. Azért mert te nem tudsz felnőni egy ilyen szociális helyzethez és magadból indulsz ki, ezért miért kéne egy transzneműt hátrányba tenni?

2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!