Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi az elegendő edzés/nap...

Mennyi az elegendő edzés/nap hogy tudjam tartani a formám egészségtelen kaják mellett is? Például ti naponta mennyit és milyen edzést csináltok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Tartani a formád? Gondolom milyen formád lehet egészségtelene szar kaják mellett, naturálon.

Szerintem te ne stresszeld túl a történetet, ne gondolod túl ezt az edzés dolgot. Csinálj minden nap valami kis edzegetést, amitől megnyugszik a lelked, mindig melegíts be, nyújts sokat, és kész. Hetente párszor ezt megcsinálod, aztán ennyi, ne misztifikáld túl.

2021. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Én heti 4szer edzek.egy éve kezdtem el, nagy álmom hogy színpadra álljak.3 hónapja megismerkedtem a dragon pharma folyékony ampullás kiegészítőivel.

most fogyott el az első stack.6 kg jött fel, erőt is hozott.60 kg-ről 70 kg-ra erősödtem a 3 hónap alatt,ebből 15 ismétlést is megtudok csinálni.felhúzásnál jött ki a legjobban az erőszintkülönbség.80 kg-t 2szer tudtam felemelni.Most 100 kg megy, 6szor.Már én is olyan nagy embernek érzem magam mint a keményebben edző itteniek.Ordítok ha a 100 kg megy az utolsó ismétlés, és körbenézek óvatosan a tükörből figyel-e valaki, ilyenkor felülről leejtem a súlyt, hagy csörögjön.

karom nőtt 3 centit, most 42 cm, már l poló kell, de az is kezd feszülni.

Néha néha ha kezdő srác jön le edzeni, keményen szoktam nézni és látják hogy már megedzett a vas a teremben.

Elemér 22F

180cm

60kg

2021. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elemér az a Béci szopópajtija😃


Tedd rendbe a kajád, nem egy nagy lehetetlen küldetés, ennyi...persze csak ha nem troll vagy, de miért is lennél az, nemdebár???

2021. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!