Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek motivált és...

Hogy legyek motivált és kitartó a fenék edzést illetően? 🥴16l

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy kerek és nagy feneket szeretnék nyárra. Ezért rávettem magam, hogy kezdjek el edzeni fenékre január-február környékén. Viszont ugyanezt már tavaly ilyenkor elkezdtem, de feladtam, túl lusta voltam. Most hogy legyek kitartó, hogy elérjem a célom?

2021. nov. 30. 14:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%

Megmutatod most milyen?

18/f

2021. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell fenékre külön nyomni

Ugrókötelezz és az formázza az egész tested nemcsak a feneked de fenékre is remek választás és nem drága egy ugrókötél

Szobabicikli is szép formás feneket és lábakat csinál ha úgy csinálod ahogy kell tehát közepes tempó és emelni a fokozatot fokozatosan,bemelegítésnek súlyzózás és ugrókötél de guggolások is szépen formálják a feneket

2021. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ja a kérdésre válaszolva:miközben nyomod az eddzést nézz videó klippeket amiben csinos nők vannak és az motiválni fog hogy ne add fel.Nekem ez bevált
2021. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges ez az egész. A lőtéri kutyát sem érdekli a feneked, csak azokat, akik kalandot látnak benne. Ez az egész fenék mizéria az instának köszönhető, meg a munka nélkül maradt női személyiedzőknek.
2021. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Nálam egy idő után már hiányzik ha nem edzek. Mondjuk 2-3hónapba telt hogy oda jussak.

És mindiģ csak annyit edzek,hogy élveztem és fejlödjek. Azaz nem gyutom magam fullra.


Ha popsit nézem ami nekem igazából láb/comb akkor mondjuk:hétfö szerda péntek.

3x10. Aztán hetente növelem 2vel azaz 3x10,3x12,3x14...a vége akár 3x40.

Bár az már elég durca lenne neked.

2021. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó szarul nyomod 5ös :D
2021. dec. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagy kerek popsi keresi gazdáját nyárra!
2021. dec. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%

Csinálj belőle rutint. Azt meg a legkönnyebben úgy tudod, ha max 1 alkalmat hagysz ki (2 kihagyás után rémesen nehéz újra belerázódni).


Másrészt mivel minden mindennel összefügg, szóval javaslom én is, hogy ne kizárólag popsira edz.


"Ezért rávettem magam, hogy kezdjek el edzeni fenékre január-február környékén."

Miért nem most? (:

2021. dec. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert akkor februárban nem mondhatná, hogy március környékén. Felesleges ilyennek tanácsot adni, úgyse lesz semmi belőle.
2021. dec. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne január-február környékén kezd,mert abbol március-április lesz,akkor meg már minek,1-2hónap semmire sem elég.

Kezd ma!

Sőt, miért nem csináltad tegnap?

2021. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!