Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy legyek motivált és...

Hogy legyek motivált és kitartó a fenék edzést illetően? 🥴16l

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy kerek és nagy feneket szeretnék nyárra. Ezért rávettem magam, hogy kezdjek el edzeni fenékre január-február környékén. Viszont ugyanezt már tavaly ilyenkor elkezdtem, de feladtam, túl lusta voltam. Most hogy legyek kitartó, hogy elérjem a célom?

2021. nov. 30. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni
2021. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

Mindenképp kéne kép de ne legyen hátsó gondolatod, mert alaptalan (személyi edző vagyok)

De ne szoknyásat legjobb lenne meztelen de úgy lehet hogy nem akarod mert hátsó gondolataid támadhatnak (bár alaptalan) de legyen akkor ráfeszülős cuccban vagy kisebb bugyiban esetleg tangában elől oldal és hátsónézetből( ezek fontosak a pontos gyakorlat meghatározásához)

Illetve jobb ha priviben küldöd sok itt az éhes disznó makkal álmodik.

19L

2021. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!