Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 gyúrás ér egyáltalán...

Heti 3 gyúrás ér egyáltalán valamit? Látszódik e eredmény a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ér semmit.A legtöbben csak azért járnak terembe mert unatkoznak.

Pontosan mire gondolsz ezzel a kérdéssel?Hogy kevés?Vagy sok?Vagy mi?



Egyébként a heti 3 alkalom 2izomcsoport/nap edzés-pihenés-edzés-pihenés-edzés-pihenés-pihenés az egyik legjobb bontás

2010. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgyértem ahogy leírtam, mivel van lehetőségem heti 3* rá és nemtudom hogy érdemes lenne e csinálnom :)
2010. szept. 9. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor arra válaszoltam.A legjobb.Izomstimulácoióhoz elég és biztosan nem leszel túledzett
2010. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ!
2010. szept. 9. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

"Nem ér semmit.A legtöbben csak azért járnak terembe mert unatkoznak. " <- Ez csak irónia, a válasza többi részében elmondja az igazat.


A heti három edzés a legjobb (pl hétfő/szerda/péntek) én is úgy szoktam. Valójában egy fogadásból indultunk ki, haverokkal fogadtam hogy decemberig sikerül annyira megerősödnöm, hogy egyszerre lenyomjak 100 fekvőtámaszt. Egész jól haladok... 3 hét telt el azóta és 50-60 fekvőt tudok kb, ráadásul a karjaim elég rendesen megizmosodtak, ahhoz képest hogy milyenek voltak. Magamra sem ismerek, komolyan. Pedig nem telt el sok idő és napi tíz perc edzés kb, egy héten 3 nap... (Ha van kedved egy kis próbára akkor menj fel erre az oldalra: 100fekvotamasz.hu . 6 hét alatt le tudod majd nyomni a százat ha érdekel :] )


15/f

2010. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hajrá! :D
2010. szept. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!