Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stillmass fehérjeporok és...

Stillmass fehérjeporok és egyéb készítmények - szerintetek beválnak?

Figyelt kérdés
Most nem feltétlenül a stillmassra gondolok, de tőlük vásároltam eddig a legtöbbet, ezért írtam őket. De legyen szó bármelyik gyártóról. Tudom hogy sok gyártó egy és ugyanazon helyről veszi a fehérjét, és ők csak ízesítik. Láttam hogy a Stillmassnak saját 'gyára' van, vagy ők is csak ízesítenek ott? Tömöm itt magamba a zabpelyhes fehérjeturmixomat, de azon gondolkodok hogy mindez hatni fog-e? Vagy majd a mellé megevett rengeteg szilárd kajától fejlődök? (+edzés nyilván) Röviden: Szkeptikus vagyok és egyben kíváncsi a véleményetekre.

2016. júl. 15. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

kalóriaplusz+ 2-szer annyi g fehérje ahány kiló vagy, edzés és pihenés... az edzés edzés legyen ne szerencsétlenkedés, a pihenés pihenés legyen(8óra alvás,hétvégén nem szétbulizzik magunkat)

vitamint vegyél, ha fájnak az izületeid akkor izületvédő,ha nem fáj zselatin elég

amit "megéri" venni, az a fehéjre ha nem tudod bevinni a kajából,nekem mindig van a bizonság kedvéért de nem mindennap iszok, hanem akkor mikor nincs meg a fehérje, ha egy nap beviszel 150g fehérjét és mondjuk 60kg vagy, akkor drágábbat szarsz, felesleges, de ha 100g fehérjét vittél be akkor pont jó hogy van

2016. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

utolsó mondatomon alakitanék:)

ha egy nap beviszel 150g fehérjét kajából és utána még egy adag fehérje shaket pl 60kilónál , akkor drágábbat szarsz, felesleges, de ha 100g fehérjét vittél be akkor pont jó hogy van

2016. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Naturálban kicsi a fehérjeszintézis. Tehát ha megvan a napi kb 2g xttkg fehérje, akkor az elég. Ha megvan szilárd kajából is, akkor nem kell por. Ugyanúgy fejlődik az, akinek sima szilárd kajából van meg a napi bevitele, mint az, aki egy részét porból fedezi. Tehát nem csodaszer a proteinpor, hogy hasson, hanem csak sima koncentrált kaja. Nem ettől fejlődsz, hanem az egész napi össz tápanyag beviteltől.
2016. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A fehérjebevitelről fontos tudni, hogy amennyiben nem dolgozod le az ugyanúgy zsírként halmozódik fel a szervezetedben.


Van barátom aki ugyanúgy tömte magába és nem értette hogy miért nincs meg a csoda amit ígérnek.

Mert tömte magába a szénhidrátot, meg a fehérjeport ehhez képest keveset edzett és inkább zsír halmozódott fel mint fehérje.


Én személyes véleményem az hogy inkább étellel vidd be a fehérjét, mert ugyan figyelned kell arra hogy mit eszel, de jóval kevesebb a bevitt adalékanyag ezáltal ugyanúgy meglesz az eredmény, csak olcsóbban és egészségesebben.


Lehet ez a nehezebb út, de olcsóbb és egészségesebb.

És vigyázz az ízületeidre, ha nem akarsz 50 évesen már mindenféle fájdalmakat.

2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, ez is mekkora baromság, bevitt kalória az a számit, hiába eszel meg nemtom mennyi fehérjét ha semmi mást nem viszel be nem zsirosodsz(és nem is izmosodsz) ha nincs meg a kalóriaplusz
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!