Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az edzésterv...

Szerintetek ez az edzésterv jó lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég eltört a kezem és ma veszik le a gipszet, műtötték is szóval eléggé eltörtem.

A sérülés előtt csak súlyzóval edzettem 2-3 éve és néha eljártam túrázni(ide mindig vettem fel 10kilós súlymellényt) viszont azelőtt jó pár évvel fiatalabb koromban vizilabdáztam és triatlonoztam.

Arra gondoltam, hogy amint valamennyire lehet használni a kezem elkezdek úszni fokozatosan és amint visszatér a teljes ereje elkezdek egy A és B hét felosztással edzeni ami annyit tenne, hogy az egyik héten csinálok egy átlag osztott edzéstervet a 4 alapgyakorlat köré építve 3-4 napban. (guggolás, fekvenyomás, szakítás,felhúzás.) És persze a saját testsúlyos gyakorlatok se maradnak ki, szóval tolódzkodas, húzodzkodás is van benne a megfelelő napon.


A másik héten meg visszatérve a gyökerekhez 4 napból 2-ben úsznék a másik kettőben meg eljárnék futni néha hosszabb távon, hogyha van idő akkor meg a hegyekben(Pilis) vagy a környéken is vannak meredek dombok és ott is lehet sprintelgetni felfelé.


A cél nem csak további izomtömeg építés(ha nem növök tovább így az sem lesz baj) inkább egy mindenre való, nem kötött, buta fizikum felépítése.



183cm/88kg 22F



2022. aug. 29. 06:18
 1/2 anonim válasza:
Hát ha már leveszik a gipszet akkor gondolom hazsnalhatod. Nem kérdezted meg az orvost?
2022. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljes terhelést csak januárban kaphat, 6 hét múlva lehet úszni pl.

A leírt formában az edzés milyen lenne?

2022. aug. 31. 12:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!