Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Állóképesség fejlesztése...

Állóképesség fejlesztése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen módszerrel tudnám elérni azt, hogy a lehető legmagabiztosabb állóképességem legyen?

Természetesen szeretnék is tenni érte, mert szeretnék pincèrkedni, csak úgy gondolom, ahhoz hogy ez jobban menjen szükséges egy bizonyos "kondi", ezt szeretném elérni lehetőség szerint otthon. Ha ez nem lehetséges akkor elmegyek akár terembe is, a pénz nem számít, mert ezzel szeretnék foglalkozni, van rá durván 1 évem.



2022. nov. 3. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ehhez terembe menni? Szerinted a régen élt emberek jártak kondi terembe? Vagy a mostani erdészek, vadőrök. Úgy van, nem jártak. Gyalogolni kell (picérként is ezt fogod csinálni). Napi 10-20 kilométert. Lehet futni, és bicajozni is, de a séta tökéletes. Igyen van, kint a szabadban, és remek kardio.
2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10-20 km-t nem kell, az amúgy is rengeteg idő lenne minden nap, de pár km nem árt, bár nem hiszem, hogy bármilyen fizikai felkészülés kellene ehhez, én is végeztem mozgó/állómunkát, nem haltam bele.
2022. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából 1 órát biciklizem enyhén dombos területen, szerintem az bőven elég akkor hozzá ezek szerint

2022. nov. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!