Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Negyven felé el lehet még...

Negyven felé el lehet még kezdeni (eleinte inkább csak otthon) a street workout-ot (mint állóképességi sportot, nem mint izomzat fejlesztést)? Úgy, hogy közben a delikvens életében nem foglalkozott még komolyan a tornával sem... Befejzés lent!

Figyelt kérdés

Úgy, hogy közben a delikvens életében nem foglalkozott még komolyan a tornával sem (egyedül MTB-zés, azzal viszont rendszeresen és sokat), nem hogy még ezzel a komplex sportággal és emellett rémisztő az egyensúlyérzéke?


A temérdek videófelvétel és cikk segíthet egy jó kezdésben? (Illetve folytatásban?)



2022. okt. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Barmikor lehet.

Igen

2022. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz furcsa egy középkorú próbálkozása, eleinte fellépő csetlése-botlása? Lehet nem tudom pontosan megfogalmazni mit is kérdeznék.
2022. okt. 27. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa? Az én muterom 55 évesen kezdett el siklóernyőzni.
2022. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az igen! :)


Bár ott azért (gondolom, persze lehet tévedek) nem kellett szépen kivitelezett, mind nagy állóképességet, mind jó egyensúlyérzéket megkövetelő gyakorlatokat csinálni. Ezeket azért elsajátítani nem kis idő, nem kevés munka (továbbra is: szerintem).

2022. okt. 28. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:
2022. okt. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!