Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érdemes vinni az edzőterem...

Mit érdemes vinni az edzőterembe ha először megyek?

Figyelt kérdés
Engem legjobban az érdekelne, hogy milyen pólóban érdemes menni?

#ruha #edzés #Edzős cuccok
2023. jan. 10. 19:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve milyen táskába érdemes vinni?
2023. jan. 10. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Én nem vittem semmit, de nem is maradtam sokáig. XD
2023. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. Póló, nadrág, edzőcipő, váltózokni, palack víz, törülköző. (Utóbbi mindenképp kell, hogy a gépeknél magad alá terítsd.) Ha zuhanyozni is ott szeretnél, akkor még papucs és tusfürdő (+ igény szerint sampon, izzadásgátló stb).
2023. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
ruhát mindenképpen meztelenül semmiféle képen ne menjél.
2023. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Súlyokat, gépeket mindenképpen vigyél.

Meg kb 1 kg fehérje, BCAA, arginin, glutamin se maradjon otthon.

2023. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Póló:

[link]

Csak ilyet szabad, törvény. Kitiltanak nélküle.

2023. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%

Igazából bármilyen póló jó amit a hétköznapokban hordasz, csak legyen egy színű, és ne legyen műszálas meg ilyen vacak anyagú.


Nadrágból igazából annyi hogy melegítő legyen, vagy ha rövidnadrágot veszel akkor ne legyen túl rövid.


Cipőből igazából konkrétan a tesi cipődet is be rakhatod ha gondolod de ha nem akarod akkor bármilyen futócipő megfelel.


Táskából ha beírod hogy edzőtáska akkor kidobja hát ilyen utazótáska szerűséget és akkor abba bele tudod rakni a mindenféle cuccodat.


A váltó zokni az igazából nem kötelező viszont ajánlott.


Törölközőből igazából egy ilyen kis méretű küldjél hogyha csak a gépekhez akarod használni, viszont hogyha akarsz zuhanyozni És akkor szerintem kettőt vigyél hogyne az is a törölközőbe törölközzél meg.


Én meg protein por szoktam magammal vinni a táskámba egy ilyen nagy dobozba van de nem tudom hogy neked van e vagy nincs igazából ez nem kötelező ez csak ajánlott.



Amúgy igazából nem tudom hogy fiú vagy vagy lány, én én ezt mind fiú mondtam. Szép napot és sikeres edzést!

2023. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. jan. 13. 18:05
 9/9 anonim válasza:
Sikosító.
2023. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!