Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb küzdősport...

Melyik a legjobb küzdősport önvédelemre?

Figyelt kérdés
Valójában melyik a legjobb? Ígérnek ezek azok mindent, de melyik a legjobb életszerű támadásnál? Box-nál attól félek, hogy sok a cigány, megvernek kezdőként edzésen, vagy kirabolnak edzés után. Mit gondoltok erről?
2023. márc. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Aki a gyakorikerdesek.hu-n keresi az önvédelem misztikus titkát, és valójában fogalma sincs arról, hogyan működik egy éles konfliktus az aluljáróban, az járhat akármilyen küzdősportra, soha nem lesz esélye Lakatos Dzsúlió és a narkós testvérei ellen, ugyanis ők nem itt keresik az önvédelem titkát, és pontosan tisztában vannak azzal, hogyan működik egy éles konfliktus, hiszen ilyen konfliktusokban élnek kiskoruk óta, és imádják is azokat.
2023. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ezt kérdeztem.
2023. márc. 27. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
De, ezt kérdezted. Nincs legjobb küzdősport önvédelemre, ugyanis hiába jársz boxolni, Kolompár Sanyika beléd fogja szúrni a pillangót. Hiába jársz judózni, ha hátulról tarkón csapnak. Hiába jársz birkózni, ha köréd állnak hárman. Vagy te hogy képzelsz el egy önvédelmi szituációt? Mint egy jól megkoreografált 1VS1 bunyót valamelyik John Wick filmben?
2023. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Futás
2023. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rugos bicska.
2023. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
MMA,ha ez túl komplex akkor a brazil jitsu.
2023. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Az amelyiket egy életen át, elhivatottan űzöd gyerekkorod óta.

Ha meg olyan helyre mész boxolni ahol sok a roma, közéjük fogsz tartozni, nem húznak le edzés után. De pár hónap és a haverjaid lesznek aztán majd együtt húztok le másokat.

2023. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thunderfairy ***** válasza:
100%

Köszi de nem ezt kérdeztem.


Pedig ez a helyes válasz. Mi van ha megállitanak hogy add át az értékeid vagy rádhuszitják a velük lévő pitbull-t? Mi van ha mész az utcán, jön veled szembe 1 ember, hirtelen szembefuj gázsprével és úgy ver el? Mi van ha úgy kezdődik a szitu hogy körbeállnak áltakul farigcsált kardokkal? Mi van ha egy hacker támadás éri a számítógépedet?


Rengeteg MI VAN HA... Igaz? Ha szerencséd van akkor csak a janizó kis nagypofájú lesz az ellenfél. Na, ilyen esetbe használhatod a harcművészeteket meg a küzdő sportokat hatékonyan. De lehet hogy ilyenkor is remegni fogsz a félelemtől mig az kipakolja a zsebeidet.

2023. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

bazmeg mindenki de okos szerintem azért érthető mire akar kilyukadni a kérdező!mindig vannak "ha"esetek...de a kérdezőt nem ez érdekli


mma talán aminek legjobban hasznát tudod venni az utcán egy esetleges támadásnál


legközelebb szerintem igy írd ki a kérdést hogy"Egy esetleges utcai támadásnál melyik küzdősportnak tudom legjobban hasznát venni"?hátha nem kapsz ennyi rasszista okoskodó fasz választ😂

2023. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
ezek meg történeteket írnakxd
2023. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!