Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem csinálja azt több...

Miért nem csinálja azt több ember, hogy felkel 1 órával előbb, hogy elmenjen futni/edzeni munka előtt? Legalább nem lenne annyi kövér ember az országban.

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 18:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%
Mert éjjeli bagoly vagyok. Nem tudok 6:40 előtt felkelni, egyszerűen nem vagyok magamnál. Cserébe 20-21:00 körül futok egy órát hetente kétszer.
2023. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
40%
Kevés az idejük mert pl. ingázó életmódot folytatnak a mindennapi megélhetésükért és nem az alakjukkal foglalkoznak hanem hogy meg tudjanak élni.
2023. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%

Így is túl keveset alszunk és a saját bioritmusunkhoz képest túl korán kelünk.

Miért nem jó este, vagy amikor lehet, napközben?

2023. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
én így csinálom reggel 6 ra járok edzeni.Fél8ig leedzek,fél 9re bennt.Bár tudnék munka után is mert 2körül már végzek de addigra sokan vannak lent,meg különben is edzés után sokkal jobban érzem magam és jobb a napom
2023. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
nyáron meló előtt fél 6 kor ha nem esik úszom a balcsiba onnan megyek dolgozni.
2023. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19%

4 müszakozok fizikai munka, örülök ha élek nemhogy futkàrozzak.

Lehetne kényelmesebb munkàm ami mellett lenne idöm futkàrozni, de ezt a munkàt jobban megfizetik és a pénz is kell. Hàzhitelt fizetek.

2023. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
49%
Mikor hosszúak a nappalok, délután-este elmegyek 2-3 órára kirándulni. Persze csak akkor, ha nem fizikai munkát végeztem napközben is, meg nem biciklivel voltam, mert akkor teljesen hulla lennék még bármit is csinálni. Egész napi ücsörgés után jó, agyban kikapcsol. Nem sportolásból, nem fogyási szándékkal (bár lehetne miből), egyszerűen pszichésen bediliznék, ha nem mozognám ki magam, és nem lennék eleget levegőn. Dehogy valaki munka előtt idegességben, gyomorgörcsben, késésben-rohanásban, amúgy is kialvatlanul bármit is csináljon, azt nem gondolhatod komolyan. Most nem magamból indulok ki, de tudom, hogy rengeteg embernél még a mozgásszegénységnél is súlyosabb egészségrombolás a kialvatlansága. Biciklizgessen mondjuk munkából hazafelé, ha mindenáron mozgatni akarod, azzal nem plusz idejét veszed el.
2023. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!