Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy tornázni,...

Lehetséges úgy tornázni, edzeni, hogy egy emberről először a zsír/"háj" menjen le és azután építsen izmot? Ha igen, akkor ezt hogyan szokták csinálni és van-e neve?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 19:39
 1/8 anonim válasza:
67%
Testsúlyvesztéshez szerintem javasolt diétázni, illetve ha nem akarsz izmot építeni úgy kell edzeni, hogy a diétád mellett csinálod, de nem túl sokat, hogy ne épüljenek ki az izmok. Ha már elérted a kívánt testsúlyt mehet intenzívebben az edzés :)
2023. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Edzés közben pedig nyilván azt az izomcsoportot terheled legjobban, amin a felesleg van.
2023. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Aha, igen.

Úgy is lehet, hogy egyszerre megy a kettő.

Miközben adod le a zsírt, jön a helyére a tiszta szárazizom!

2023. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdőként az ember képes kalóriadeficitben is izmot építeni, viszont kalóriadeficit nélkül nincs zsírégetés, tornázgatással pedig nincs izomépítés.
2023. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem rám vonatkozik a kérdés. Egy ismerősöm mondta, hogy így csinálja és nem tudom elképzelni. (Amúgy ő kicsit duci, én vékony vagyok.)


Egy kicsit jobban magyarázzázok már el, ha lehet, mert még nem teljesen értem. Köszi!

2023. jún. 22. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz elképzelni? Ha először le akar fogyni nem fog sok izmot építeni közben. A két folyamathoz (fogyás - izomépítés) eltérő mennyiségű kalóriára van szüksége a szervezetednek.
2023. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak így lehet. Leadja az ember a felesleges zsírt deficitben, aztán szintentartó kcalon vagy pici többletben izmot épít.
2023. jún. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először egy diétával és valami erősebben zsírégető edzéssel lemegy a feölöselg, utána váltasz izomnövelő étrendre és edzésre. Ennyi a nagy titok :)
2023. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!