Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba eddzek és elég szépen...

Kondiba eddzek és elég szépen fejlődök. De anabollal jobban fejlődnék az tuti és perszer gyorsabban. Megéri e szedni a szteroidot egy olyannak aki nem biztos magába hogy végig tudja csinálni koksz nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a ....nak akarsz danabolt szedni, ha "elég szépen" fejlődsz? Mit nem tudsz végig csinálni koksz nélkül?


Ez így elég hülyeség amit írtál egyébként, szerintem semmiképp se használd. Gondolom nincs se normális étrended, és hiányzik a többi alap kieg. is.

2010. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szedheted a szteroidokat,de a vesédet meg a májadat kidobhatod egy idő után.

a kérdésedből ítélve nem nagyon értesz hozzá szerintem természetes úton edz táplálék kiegészítőkkel,ne ilyen sz.rságokkal,komolyan mondom hogy nem normális az aki ezeket szedi.De hát mindannyian isten kezében vagyunk.Sok sikert.

2010. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megint 1 hülye...


Oké szedd!

Adagolása?Felvezetése?PCT?PCT szerek adagolása?Fehérjebevitel kúra alatt?Kúra közben mi megy majd mellette?

Jah és szólok hogy anabolból CSAK kamu metiltesztó van

2010. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha még azt írtad volna, hogy természetesen elértem amit lehet, már nincs hova fejlődnöm és ha földhöz verem a seggem, vagy bármivel próbálkozok akkor sem történik semmi érteném a kérdést, de így? Mi van, lusta dög vagy, csak gyorsan nagyra akarsz nőni, hogy villogjál?
2010. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

többet árt mint használ.most használna pár év mulva meg majd megnézheted magad...

mit nem tudsz végigcsinálni?ha 2hét utána akarsz kinyomni 200kg-t azt nem is.türelem kell ehhez ez nem gyorsan eredményes dolog.

2010. okt. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha mar felmerul a kerdes SZAMODRA IS, hogy 'megeri-e szedni', akkor mirol beszelunk?

Ne szedd!

2010. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én egy danabol kúrát nyomtam le még anno. hülye kis f.asz voltam. edzettem fél éve és alig láttam valami fejlődést. benyomtam egy kúrát. hozott 8 kilót ami abbahagyás után pikk pakk lement. herém fájt tőle minden bajom volt. utána rájöttem h ha vmiért nem fejlődök akkor az azér van mert rosszul csinálok vmit. ez volt két éve. azóta is nyomom. csak vitamin, fehérje meg glutamin megy. elég szépen fejlődök és minőségi izom jött fel nem viz, zsír stb. sztem legyél türelemmel és próbáld tökéletesiteni az étkezésed meg az edzésed. ne kövesd el azt a hibát amit én. semmire nem volt jó. az a baj h úgy kezdi el mindenki h közbe a testépítés alapjait se tudja. hízni akarsz? tömegnövelő vagy fehérje+kreatin+glutamin. nekem mindkettő bevállt anno.
2010. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs akaraterőd hogy felgyúrd magad és rendesen étkezz, akkor minek fogsz bele egyáltalán?


A kokszolás az kb. olyan mintha egy Trabantra egy Ferrari karosszériáját raknád. Szépen néz ki,csak szarra se jó éppenséggel. Plusz, jó eséllyel felfordulsz tőle, vagy csak meghülyülsz, mint ez a h4x0r nímandgyerek...


De te tudod, ha tönkre akarod tenni magad, akkor szedjed.

2011. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!