Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen rohadt nehéz...

Miért ilyen rohadt nehéz fogyni hasból?

Figyelt kérdés
Deficitben vagyok, de semmi más nem ment le majd 2 hónap alatt, csak a seggem konkrétan. Előtte 6 hónapig kalóriatöbbletben építettem magam, személyi edzővel és jó étrenddel, de most konkrétan az egész el lett b*szva ezzel a deficittel. Hasam zsíros mint az állat, seggem sehol, minden ugyanúgy néz ki 6 hét deficit után is. Nem tudom mit csinálok rosszul, de totálisan depresszióba estem most emiatt. Makrók jók, nem csalok soha, minden edzést csinálok.

2023. júl. 23. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel evig tomegeltel?????
2023. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mert valszeg ugyanabba a hibába esel mint a többség, túl sok/túl kevés kalória mindkét szakaszban. Fél év alatt nem bezabálni kéne és várni hogy sok izmot építesz, inkább két évig vagy hosszabb ideig kis többletben lenni. Aztán kis deficit, és nem tűnik el semmid. A hasi zsírt szereti legjobban megtartani a szervezet, onnan megy le utoljára a többségnek. Amúgy feltételezem nő vagy? Az hogy tűnik el a segged utalhat arra hogy már a hormonjaid is megsínylik az éhezést.
2023. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom azzal kábított a személyi edződ, hogy fél év alatt feltömegel rád sok kiló izmot, majd 2 hónap alatt csontra száradsz a kardiótól és úgy fogsz kinézni, mint egy szobor.

Hacsak nincs benned egy fél gyógyszertár, ez nem fog működni, de lehet cuccal se.

2023. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 35 éves koromra rájöttem,hogy egyféleképpen tudok hasról fogyni: időszakos koplalással. Minden létező természetes módszert,étrendet,edzésformát próbáltam már. Az időszakos böjt+ este 10kor elalvás a legjobb mind közül hasra. Legalábbis nálam.
2023. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!