Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk a testzsír százalékot...

Fiúk a testzsír százalékot hogyan lehet csökkenteni? 163/70 kg vagyok Táplálkozási naplót vezettem 3 hónapig, de nem fogytam, max szálkasodtam (otthoni edzés) kis súlyokkal. hasról szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés
Kinek hogy sikerült?

2023. jan. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt logikai bukfencek találhatók, mivel azt sem tudod mi mit jelent. Szálkásodáskor az ember fogy. Tehát ha nem fogysz, nincs szálkásodás. Minden a kajáláson múlik, az edzés csak rásegít. Ha kevesebbet eszel, mint amennyi kéne, akkor a tartalékból fogsz használni, ami rajtad van. Ilyen egyszerű a matek, a kivitelezés és a módszer csak rajtad múlik.
2023. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a % számít akkor építs izmot.
2023. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2/3 akkor izmot epitettem
2023. jan. 12. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Tudod te egyáltalán a százalék mit jelent?
2023. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem...
2023. jan. 12. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem
2023. jan. 12. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem vagy kioktatva, nem tudja senki, mit akarsz, mert nem ismered a fogalmakat és rosszul használod őket.


Izmosodás - Amikor kalóriatöbbletben vagy, akkor izom és némi zsír formájában hízol, tehát a súlyod nő.


Szálkásodás, fogyás - Kalóriadeficitben vagy, tehát a súlyod csökken, zsír és némi izmot vesztesz. Ha nagyon nagyon kezdő az ember a testmozgás terén, akkor előfordulhat, hogy egy nagyon minimális izom fejlődik közben, de elhanyagolható mértékben. Tehát izomépítésről nem nagyon beszélhetünk.


Az otthoni edzéssel pedig pláne nem kell attól tartanod, hogy izmot építesz, még szándékosan is elég nehéz kilókban mérhető izmot felszedni otthon, de fogyókúrára tökéletes.

2023. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!