Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves fiú vagyok,180 cm és...

16 éves fiú vagyok,180 cm és 80 kg. Szeretnék fogyni és izmosodni! Milyen edzéstervet ajánlotok hogy gyors és hatásos legyen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan semmi sem fog sikerülni.
2022. szept. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikerülhet gyorsan is, ajánlom hogy keress egy személyi edzőt, ő tud segíteni a táplálkozásban+ nyilván heti rendszerességgel edzetek együtt. Ha nincs lehetőséged személyi edzőre nem ajánlom "az online találtam valamit kipróbálom ezt az étrendet" című fogyást, izmosodást. Vannak az interneten, youtubon jó edzések, én ajánlom őket ha heti rendszereséggel csinálod akkor szerintem tud működni. Azt mondják 30% mozgás 70% evés. Ha tudod hagyd el a glutént teljesen. Mozogj rendszeren menj el futni, a lényeg mozogj sokat és figyelj a kajádra.Remélem tudtam segíteni.
2022. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!