Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az alkattal nagyon...

Ezzel az alkattal nagyon hamar elpusztulnék egy konditeremben? Inkább itthon próbáljak meg valami edzésfélét?

Figyelt kérdés

164 cm, 41 kg vagyok és 22/N.


Ne mondjátok, hogy egyek többet. Az sajnos soha nem segített. Világéletemben ennyire vékony voltam - pedig tinilányként rengeteg trash foodot ettem akár az éjszaka közepén is, és ettől a szokástól elvileg híznom kellett volna.


Nem az lenne a cél, hogy én legyek az új női Schwarzenegger, csak szeretnék valami egészségesebb formára szert tenni, mert évről-évre egyre fáradékonyabb vagyok.


Szívbillentyű lazaság miatt futni nem mehetek (próbáltam már - nem is egyszer - de pár perc után konkrétan összeestem, pedig tényleg nem vittem túlzásba).



2023. szept. 4. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Konditerebe mehetnél ilyen alkattal, egy jó személyi edző, aki figyelne rád és segítene az edzésben az fontos volna. Meg talán előtte egy orvosi vélemény.

De nem lehetetlen dolog.

2023. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,de nekem nagyon bejön a kis cicik kis popsi!!!👍
2023. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kérdés elveszett, mert nem egyértelmű, hogy mit szeretnél. Izmosabb lenni? Nehezebb lenni? Mindenképp többet kell enni, tápanyagból épít izmot a szervezet, nem edzésből. Nem pusztulnál el, menj nyugodtan. Egy jó edző se ártana.
2023. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!