Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes L-Karnitint szedni...

Érdemes L-Karnitint szedni tömegnövelés alatt?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő szakaszba vagy. 175cm 80kg, 2 éve edzek. Ezeket használom: 100%Whey Pro + Vitargo + Hot Blood + L-Glutamin. Könnyen hízó tipus vagyok ezért használom ezeket h viszonylag száraz tömeg jöjjön fel. 5x edzek egy héten. Érdemes egy kis L-Karnitint beiktatni regenerálódás miatt? Légyszi ne csak annyit irjatok hogy igen vagy nem:D
2010. okt. 18. 08:57
 1/2 anonim válasza:

szerintem edzés előtt ha nem lenne a hot blood benyomhatnád(engem elég jól felpörget, bár legjobban kardió/aerob ALATT érezni a hatását) de igazából így nem látom értelmét. (tömegelés alatt amúgy sem...)

Egyébként rendes kaja mellett szerintem nem fog száraz tömeg feljönni.

2010. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom h száraz tömeg nem jön. azért irtam h VISZONYLAG száraz:D még mindig szárazabb jön mint szénhidrátos tömegnövelőtől meg össze vissza zabálástól:D tehát aerob előtt érdemes benyomni egy adagot. me az a heti 5 edzés az a súlyzós. azon kivül 3x aerobozok kb.
2010. okt. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!