Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a hasam...

Mit tegyek, hogy a hasam mindig lapos legyen?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és majdnem minden nap kb 45 percet súlyzós edzést végzek.


Sajnos gyakran fel vagyok puffadva. Ráadásul úszógumim is van még. 162 cm és 55 kg vagyok.


Mit tegyek, hogy ne kelljen félnem az evéstől, vagyis ne vonjak meg egy ételt se életem végéig?

Van olyan ismerősöm, aki alig tornázik valamit, szar kajákat eszik és este,de mégis szuper alakja van. Be kel vallanom magamnak, hogy irigy vagyok, de dolgozni akarok azon, hogy nekem is szép lapos legyen a hasam.



dec. 16. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha te 162 centivel 55 kiló vagy, akkor semmilyen úszógumid nincs. Nyugodtan küldj fotót, és megnyugtatunk. Nyilván ezen a problémán pszichológus tud segíteni, ugyanis testképzavarod van. Ha pedig krónikus emésztési problémáid vannak, akkor fordulj orvoshoz (pl. gasztroenterológus, dietetikus).
dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, tényleg nem szép a hasam. Nincs testkép zavarom.

Rossz edzésterv lehet a baj? Valamilyen ételről végleg mondjak le? Nem tudom mi lehetne még. Régen azt mondtam volna, hogy azért nem szép a hasam, mert este eszem vagy genetika. Este viszont már egy éve kb nem eszem.

dec. 16. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

"nem szép a hasam"

Küldj képet! Kíváncsik vagyunk az 55 kilóddal az uszógumidra és a dagadt hasadra.

"Nincs testkép zavarom"

De.

"Rossz edzésterv lehet a baj?"

Mivel szerinted bármilyen információs értéke van annak, hogy a súlyzós edzésed hány perc, ezért simán lehet, hogy az edzésterved szar. A mondataid alapján nem valószínű, hogy értesz az edzésprogramozáshoz.

"Valamilyen ételről végleg mondjak le?"

Ha nincs ételallergiád vagy intoleranciád, akkor miért kéne? Konzultálj egy orvossal.

"azért nem szép a hasam, mert este eszem"

Ezt az ökörséget a Nők Lapján olvastad? Sajnos semmilyen dietetikai tudásod nincs.

dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

“Mit tegyek, hogy ne kelljen félnem az evéstől, vagyis ne vonjak meg egy ételt se életem végéig?”

Életed végéig sportolj megállás nélkül.

dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lapos has a konyhában kezdödik és ott is ér véget. Semmi köze az edzéshez. A puffadás valamilyen ételallergiától lehet, vagy valamire nem úgy reagál a tested, ahogy kéne, de ha lapos hasat akarsz, akkor ruházz be egy személyre szabott étrendre. Nekem is volt és amikor aszerint ettem, olyan lapos volt a hasam, amilyet elötte még soha nem láttam.

Annyi biztos, hogy az edzéstöl nem lesz lapos, akármit csinálsz, ezt bármelyik hozzáértö szakember megmondja neked.

dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Személyre szabott étrend tervezéssel ki foglalkozik?
dec. 16. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Keress rá Perjes Kinga névre. Honlapja is van, nézd át. Nem olcsó, de nagyon profi. Én is töle kértem.
dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jujj, itt mindenki testképzavaros, aki nincsen megelégedve a súlyával. :D Unalmas már nagyon, gyerekek.
dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dietetikus. Amúgy, ha gyakran puffasztott irány a doki, nőgyógyász, belgyógyászat.
dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!