Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 90kilo vagyok mindig lepunyado...

90kilo vagyok mindig lepunyadok és gépezek, iszogatok tévézek, de szeretnék mozogni és edzeni csak mindig meggondolom magam van egy 12 kilós egykezes súlyzóm, mit kéne tegyek hogy minél hamarabb látszatja legyen hogy ne hagyam abba?

Figyelt kérdés
Van rá keretem hogy vegyek fehérjét vagy aminosavat, kreatint vagy akkármit ha ajánlatok valamit konkrét edzésterven kivül elöre is köszi

2012. szept. 24. 21:31
 1/3 Sznofru ***** válasza:
Menjél le terembe, a 12 kiló kevés lesz.
2012. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először inkább mentálisan legyél rendbe, határozd el magad. Kelleni fog egy cél, amiért küzdeni kell. Aztán go edzeni.
2012. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretsz ilyen lenni? Igen? AKKOR ROHADJ MEG A GÈPED ELŐTT,LUSTA G*CI!

Nem szeretsz ilyen lenni? AKKOR IRÀNY A KIB*SZOTT EDZŐTEREM!

-na ilyeneket mondogass magadban,ez kellő motivációt ad.Ajánlott a játékok letörlése,csak a figyelmedet vonja el.És szerintem is terembe kéne járnod..sok szerencsét!

2012. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!