Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az tényleg úgy van hogy akkor...

Az tényleg úgy van hogy akkor szedhetsz kreatint ha levonsz 100cm-t a magasságodbol aztán ha annyi kiló vagy mint ami szám kijon tehát én 175cm vagyok akkor 75 kilonak kéne lennem.?

Figyelt kérdés
Ez számomra elég hülyén hangzik hisz a kreatin segít építeni az izmokat mert vizet visz beléjük így nagyobb lesz és több súly emelésére és több ismétlésre leszünk képesek pár héten belül. Akkor nem akkor jó a kreatin ha tömegelünk hízni akarunk és izmot építeni?

jan. 11. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
1,5 éve edzek kb kissebb kihagyásokkal 56,5 kg vagyok 92% izom 3%zsír a testem felépítése. Külsőre is látszik hogy izmosodtam nagyobbak a karjaim is a jobb bicepszem 29-30cm a bal 29. Válltól vállig kb 106cm. melltől mellig 84cm. Persze lehet +-1-2cm ha rosszul mértem mert egyedül elég nehéz volt de szerintetek így megéri szednem vagy inkább hagyjam még?
jan. 11. 18:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ne költs pénzt kreatinra, tök felesleges, kidobott pénz.
jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de miért?

akkor mit vegyek hogy jobban hízzek és könnyeben szedjek fel izmot?

jan. 11. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Kalóriatöbbleten alapuló étrend, és progresszív súlyzós edzés. Amíg ezek a fogalmak számodra ismeretlenek, addig semmilyen izomtömegre nem érdemes számítani, hiába költöd szar tápkiegészítőkre a pénzed.
jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szar de mindegy. A protein por is szar gondolom. Bár az ételben is megtalálható szóval tök felesleges lehet az is mint a kreatin ami szintúgy vörös húsban megtalálható
jan. 11. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem a kreatint mint kiegeszítőt, és ha kúra szerűen fogyasztom, akkor a kúra elején ad plusz lendületet, frissességez megfelelő hidratáció mellett, versenyek (mtb) szoktam tartani kúrát, mert nekem dob sokat a teljesítményen, meg persze beta-alanin.

De sm teljesen felesleges mindkettő, nagyon pici az a plusz amit adnak, de én szeretem, főleg tavasszal.

jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 semmit. maradj természetes. az a legjobb.
jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesleges, maradj naturál.
febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!