Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szólnak le az emberek?Mi...

Miért szólnak le az emberek?Miért nem èrtik meg? Járok konditerembe 54kg vagyok Sokan mondják,hogy minek,ha nem vagyok kövér Nem értem,csak a kövérek járhatnak?

Figyelt kérdés
Szeretek mozogni,jó érzés,jobban érzem magam utána is,odafigyelek az étkezésemre is.
febr. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereket úgy pofán vágnám. Ez ugyanaz mint mikor valaki 170 kilósan megy le először és őt bántják. Mégis mozgás nélkül hogy a pékbe legyen egészségesebb... nem értem.

Röviden: nagyon sajnálom hogy ilyen emberek vesznek körül és abszolút nincs igazuk. Ha ez számít, szerintem tök jó hogy jársz terem, főleg ha élvezed és jólesik és hozzásegít bármelyik célodhoz

(Ui fogadjunk olyanok mondják ezeket akik nem elégedettek magukkal, elhízottak és/vagy utálják az egész teremben edzést vsgy minden sportot. Na ugye nem akarsz ilyen emberekre hallgatni? Mint mikor a 140 kilós anyukám azt mondja túl keveset eszem. Na rá se hallgatok)

febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha léteznek olyan emberek, akik szerint konditerembe csak a Ronnie Colemanek és a dagadt zsírdisznók járnak, akkor én is sajnálom, hogy ez a maréknyi ember pont a te környezetedben koncentrálódott.
febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy csinálod! Én csak tervezem mindig, de mindig halogatom.

Kis pocakomat kellene kisimítani.

Az emberek bármiért képesek a másikat leszólni, ilyen korlátoltak, nehéz őket megjavítani.

Javasold nekik, hogy ők is járjanak, mert egészséges, meg mert sokan manapság alig mozognak egész nap.

febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
94%
“ Dagadt zsirdisznónak” nevezni azt aki elhízott, nem különb mint mikor egy vékony embert megszólnak, hogy minek edz. (Nem teljesen értem miért lett törülve a válaszom egyébként..)
febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Válts termet
febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!