Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy így néz ki valaki 15-18 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ma kipróbáltam egy "népszerűbb" konditermet, ahová amúgy nagyon sok fiatal jár és hát... nem tudom. Nem akarok képeket linkelni, mert nagyon semmi nem adná vissza azt, amire én gondolok így megpróbálom röviden leírni.


Egyrészt habitusból, a most középsulisok körében népszerű hajstílusokból, pattanásos, gyermeteg arcokból egyből lelehetett szűrni, hogy az illető nincsen 20 év felett. Másrészt a problémám az, hogy egyesek úgy néznek ki ennyi idősen mint valami fitnesz modell, akiket az instán/TikTokon/YouTubeon látsz. Az átlagéletkor az kajak valahol 20 év körül lehetett, elvétve voltak harmincas férfiak, 1-1 harmincas nő, de tuti hogy a legtöbben középsulis kiscsajok, meg srácok voltak.


Én is voltam ennyi idős és valóban voltak akkor is olyan lányok, fiúk a suliban akik nagyon jól néztek ki, sportoltak, izmosak voltak, de ez, ez valami teljesen más szintű volt. Az osztálytársaim között talán egy csaj ütötte meg ezt a szintet, fiúk közül kb senki, engem is beleértve, pedig én már akkor is rendszeresen mozogtam.


Értem én, hogy itt nyilván olyanok voltak akik szeretnek edzeni és rendszeresen szoktak, no shit, de miért mindenki úgy nézett ki, mint valami testépítő vagy fitnesz modell? Amúgy arra gondolj, hogy voltunk vagy ötvenen, ha nem többen, annyira sokan voltak. Kajak kerestem hátha van duci vagy vékonyka közöttük, de alig lehetett látni olyat elvétve, az is inkább az idősebb korosztály volt, amiből így is alig volt már eleve. Én világéletemben vékony voltam, régóta edzek, de még én sem ütöm meg azt a szintet, mint tőlem fiatalabbak? Sőt 20 felett még én számítok idősebbnek? Más is tapasztalt ilyet? Pedig látszik rajtam, hogy edzek, de ez nagyon elgondolkodtató volt számomra.



febr. 27. 22:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
37%
Mi baj lenne vele? Egészségesebb lesz a következö generáció!
febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok benne biztos, hogy ezt a szintet természetes úton el lehet érni, nem tudom hogyan lehet 15-18 évesen valaki ennyire izmos, pláne egy lány. Mindenki vastag/formás combok, kerek fenekek. Tuti mindnek volt insta oldala követőkkel, amire eleve magas a belépőszint, amennyiben fitnesz témában posztolsz... Srácok baromi nagy súlyokkal edzettek és az izomzat és megvolt hozzá, holott ennyi idősen még nem kellene a többségnek itt tartania. Egész egyszerűen nem így működik, a többség még nincs túl a serdülő koron + ismerek 25-30 között férfiakat/nőket akik régóta edzenek nagy súlyokkal és egyik se nézett ki közel se olyan jól, mint itt 90%.
febr. 27. 23:06
 3/16 anonim válasza:
67%
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Az idő szépen lassan halad előre. Ami régen volt az már megváltozott. Igaz, nem annyira egészséges olyan nagy súlyokat emelni, de ez legyen az ő dolguk. Ne foglalkozz velük. Inkább magadra koncentrálj.
febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
úgy, hogy a sok idióta nyomja a SARM nevű, új szteroidokat, és teszi tönkre az endokrin rendszerét, mert tiktokon ez a trend most. Ja, meg ha ő úgy fog kinézni, akkor majd "nattyként" el tudja adni az edzésterveit meg étrendjeit, jó drágán, mintha attól nézne ki így.
febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Lehet 10 éve edz

Rengeteg fiatalt látok én is akik izmosak jó az alakjuk.

Csupán nem adják fel 3 hónap múlva de szabályosan alaposan edzenek meg figyelnek a táplálkozásra

febr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az a baj a kérdésből nem lehet eldönteni hogy sarm vagy tényleg fanatikusan edző és táplálkozó emberek
febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6: Na de hogyan tudnád eldönteni?🤣 Nem fogom random videózni/fotózni az embereket. Mert kb az lenne az egyetlen módja.
febr. 28. 07:41
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Edzőteremben jártál, és nagyobb részt edzett embereket láttál? Ebben mi a meglepő?
febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Olvasd el akkor mégegyszer, ha nem érthető. Ha meg nem jársz konditerembe soha, akkor nem is fogod megérteni úgysem nyilván. Ezt inkább csak az érti, akinek van tapasztalata ebben.
febr. 28. 08:43
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

8:

Nem akarod érteni. Semmit nem jelent a 15-18 ves korosztályra nézve hogy mit látsz egy konditerembe, mert ott eleve felül vannak reprezentálva az edzettebb kinézetűek.

febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!