Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy így néz ki valaki 15-18 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ma kipróbáltam egy "népszerűbb" konditermet, ahová amúgy nagyon sok fiatal jár és hát... nem tudom. Nem akarok képeket linkelni, mert nagyon semmi nem adná vissza azt, amire én gondolok így megpróbálom röviden leírni.


Egyrészt habitusból, a most középsulisok körében népszerű hajstílusokból, pattanásos, gyermeteg arcokból egyből lelehetett szűrni, hogy az illető nincsen 20 év felett. Másrészt a problémám az, hogy egyesek úgy néznek ki ennyi idősen mint valami fitnesz modell, akiket az instán/TikTokon/YouTubeon látsz. Az átlagéletkor az kajak valahol 20 év körül lehetett, elvétve voltak harmincas férfiak, 1-1 harmincas nő, de tuti hogy a legtöbben középsulis kiscsajok, meg srácok voltak.


Én is voltam ennyi idős és valóban voltak akkor is olyan lányok, fiúk a suliban akik nagyon jól néztek ki, sportoltak, izmosak voltak, de ez, ez valami teljesen más szintű volt. Az osztálytársaim között talán egy csaj ütötte meg ezt a szintet, fiúk közül kb senki, engem is beleértve, pedig én már akkor is rendszeresen mozogtam.


Értem én, hogy itt nyilván olyanok voltak akik szeretnek edzeni és rendszeresen szoktak, no shit, de miért mindenki úgy nézett ki, mint valami testépítő vagy fitnesz modell? Amúgy arra gondolj, hogy voltunk vagy ötvenen, ha nem többen, annyira sokan voltak. Kajak kerestem hátha van duci vagy vékonyka közöttük, de alig lehetett látni olyat elvétve, az is inkább az idősebb korosztály volt, amiből így is alig volt már eleve. Én világéletemben vékony voltam, régóta edzek, de még én sem ütöm meg azt a szintet, mint tőlem fiatalabbak? Sőt 20 felett még én számítok idősebbnek? Más is tapasztalt ilyet? Pedig látszik rajtam, hogy edzek, de ez nagyon elgondolkodtató volt számomra.



febr. 27. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Zavar, hogy izmosabbak nálad?
febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyreszt divatbajött a testépítés életmód szinten, fitness, wellness modern táplálkozás, lehet hogy az életszínvonal is nőtt, meg az értékek változtak, öltözködés jampiság előfordul, na meg van szépségipar és testépítőszerek és instagram is....régen talán inkább a sportolás járulékos része volt a testépítés, ma már külön sportnak számít
febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12: Életszínvonal biztos nem nőtt az elmúlt években, egy nagyon kiválasztott réteg járhat akkor abba a konditerembe, mert én a többiben nem ezt látom. Kicsit drágább is mint a többi, több gép is van stb.


Nem is hiszem, hogy 15-18 évesen te naturál testépítő vagy az fix. De az ő életük ők tudják, csak ha elképzelem hogy milyen lehet ezeknek az osztálytársa/évfolyamtársa lenni egy olyan átlagos srácnak/lánynak akik nem sportolnak semmit... maradjunk annyiban nem lehet valami jó.

febr. 28. 17:42
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Egyre népszerűbb a testépítés, simán lehet, hogy egy olyan fizikum, amiről azt gondolod, hogy nem lehet szerek nélkül elérni, simán el lehet naturál is..


Meglepődnél, mennyi embernek van elit genetikája, csak éppen lehet, hogy életében nem fog edzőterem közelében járni.


Tessék, férfiak közül egy naturál testépítő: [link]


Ezek alapján miért ne lehetne egy rohadt jó fizikum naturál?


Nyilván itt gyakori kérdéseken mindenki azt mondja rá, hogy kokszos és csak hazudik. :D


"De az ő életük ők tudják, csak ha elképzelem hogy milyen lehet ezeknek az osztálytársa/évfolyamtársa lenni egy olyan átlagos srácnak/lánynak akik nem sportolnak semmit..."

Azok így jártak. Legalább látnak egy jó példát maguk előtt. Sportolni sosem szégyen, és az sem, ha valaki ezt komolyan veszi. Az emberek 95%-a 0 izomtömeggel rendelkezik, mellé 5-10kg felesleggel.

febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14: Nem tölti be se gépről se telóról, de full mindegy. Nem egy-két képről fogod te megállapítani ki naturál és ki nem, hanem meg kell nézni a régebbi képeit, mielőtt elkezdte a testépítést. Ha pl borderline anorexia testalkatú volt már felnőtt korban is, akkor esélytelen hogy az, bármennyire is elérhetőnek látszik a fizikuma.
febr. 29. 12:04
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

#15

Pedig meglepődnél mennyi jó genetika van.


Miért ne lehetne naturál az, akit láttál? Honnan tudod mennyi munka van benne? Honnan tudod mióta jár edzeni? Honnan tudod mennyire figyel oda mindenre? Én csak azt mondom, hogy naturálban is lehet nagyon jó eredményt elérni. De így, hogy nem küldtél egy hasonló fizikumú emberről képet, így csak találgatni lehet, hogy mit jelent számodra a "fitnesz-modell".

febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!