Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőszalagoknak van értelme?

Edzőszalagoknak van értelme?

Figyelt kérdés
Most kedztem bele az edzésbe és a fogyókúrába nagyon elszánt vagyok. Viszont popsi edzéshez rendeltem ilyen edzőszalagokat, volt értelme, mennyivel segít? Gyorsabbab elérem vele a kívánt alakot? (most csak a popsirol beszélek)

ápr. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Guggolás és felhúzás a legjobb fenékre és combra. Az izmok fejlődéséhez akkora ellenállás kell, hogy 5-30 ismétlés között legyen a bukáspont. Altest esetében ez jó, ha főleg 8-12 között van. Egy szalaggal nem tudsz akkora ellenállást adni az izomnak, hogy 12 ismétlésnél ne tudj többet megcsinálni. Erre vannak a súlyzós gyakorlatok.
ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A fogyás a kalóriadeficiten múlik, a formásodás (izmosodás) pedig a progresszív súlyzós edzésen. A gumiszalagok gyógytornára, rehabilitációra vagy esetleg bemelegítésre valók, az edzésben nincs szerepük. Ha teljesen a nulláról kezdesz el mozogni, és nincsen érdemi fizikumod, akkor totál kezdőként az első egy-két hónapban akár gumiszalagos maszatolásoknak is lehet látszata, de később semmi.
ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyival kiegeszitenem hogy szalagoknak is meg van a helyes használata edzesben. Also szakaszt konnyitheti felsot neheziti. Vagyis terhelest valtoztatja jól felszerelve egy gumi.

Tolodzkodas huzodzkodasban is segithet amig meg nem eleg eros az ember illetve későbbiekben is jo+terhelesnek.

De ilyen.fenekre rátenni es oldalazni szerintem felesleges.

ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
ápr. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!