Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8hónapja edzek tömegelek...

8hónapja edzek tömegelek azóta fel jött 10kg kockák picit még mindig látszanak viszont azt vettem észre hogy ahányszor futnom kell vagy akármi ilyen nagyon nagyon hamar el fáradok azt hogy tudnám növelni hogy többet birjak futni?

Figyelt kérdés
Esetleg konditerembe heti egyszer futi 30percet?vagy kocogni?vagy mit csináljak?

ápr. 19. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Értelemszerűen ha futásban akarsz fejlődni, akkor gyakorold a futást akár a konditeremben, akár a szabadban. Állóképességet fejleszteni nyilván lehet más kardió mozgásformával is, illetve az állóképesség általánosságban annál rosszabb, minél magasabb az egyén testzsír-százaléka, de ezeket tudod.
ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél több a zsír és minél kevesebb a kardio, általában annál rosszabb az állóképesség. Nézz meg egy mma meccsett. Könnyű súlyban van hogy a harmadik menetben is pörögnek mint állat. De a zsíros szupernehéz súlyúak már van hogy a másodikban is meg vannak halva. (Ha nem cím meccs akkor 3x5perc és hidd el, hogy borzasztó kondi kell hozzá). Hogy mit tegyél? Kevesebb zsír és több intenzív mozgás.
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is érdemesebb visszább venni a kalóriából, és csak a szintentartó kalória felett lenni kb. 300 kalóriával, mert ami feljött rád 10 kg annak legalább a fele zsír. Nagy kalóriatöbbletben nem érdemes lenni, mert több izom úgy sem jön, cserébe diétázhatsz fölöslegesen.
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem zsír a fele se mert rajtam kb semmi zsir
ápr. 19. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap alatt nem építettél fel 10 kiló száraz izomszövetet. Nyugodtan mutass fotót a formádról.

Esetedben arról van szó, hogy híztál 10 kilót zsírban és vízben, nem vagy izmos, és még az állóképességed is szar. Van hova fejlődnöd mind tudásban, mind fizikálisan.

ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
50kg rol lettem 60kg 16éves vagyok ha kell kep ird le a snaped és kűldök
ápr. 19. 16:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak mostani képet tudok mert amikor el kezdtem nem csináltam
ápr. 19. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába sértődsz meg, annak a fele akkor is zsír/víz :D
ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!