Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire látszódhat rajtam/...

Mennyire látszódhat rajtam/ fejlődhetek 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el edzeni/ tömegelni. Számolom a kalóriákat és próbálok többletbe lenni meg nyilván fehérjéből is megfelelő mennyiséget bejuttatni. 4 hónap alatt mennyit tudnék fejlődni. Vékony testalkatom van és szeretném a hosszú farmert is elengedni nyárra😀 mennyi izomtömegre számíthatok ennyi idő alatt? Nincsenek álomba illő elvárásaim főként csak vastagodni (főként lábba) szeretnék meg vállasodni. Eddig csak fehérjét ittam edzések után ha kajából nem sikerül bevinni egy adott napon a megfeleő mennyiséget és külön a kreatint, ha átállok tömegnövelőre mivel az mindkettőt tartalmazza így elég lenne az a vitaminok mellé?

febr. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt már kezd látszódni az izmosodás, pláne ha jó az étrend és az edzésprogram. A tömegnövelő porok pedig mindig kevesebb fehérjét és kreatint tartalmaznak, mint ha külön innád őket, de ezzel 1 hónap gyúrás után még nem kell foglalkozni.
febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha vékony vagy és mindent jól csinálhatsz észrevehető az első négy hónap
febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap után kezdett el látszani. Most tartok a 6. Hónapnál , heti 6 edzés (izomcsoportokra osztva). 60 kg-rol kezdtem, most 72 vagyok. Ruhatárat teljesen ki kellett cserélni
febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fehérjepor mellé milyen kreatint ajánlotok? Eddig csak kapszulást szedtem napi 5db egész napra beosztva. Most a por formájában szeretném tovább bevinni,honnan lenne érdemes venni/rendelni?
febr. 6. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Rendelj bárhonnan monohidrátot, ahol aktuálisan olcsóbb, és igyál napi 5-6 grammot, aztán ennyi.
febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!