Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oliva olajat mivel kéne bevigyem?

Oliva olajat mivel kéne bevigyem?

Figyelt kérdés

Magába lenyomtam 100grammot. Fél órával később sugárban hánytam ki. Tömegelés lenne a cél, 900 kalória 100 grammban nagyon jó lenne, és nagyon egészséges is.

Csak az a kérdés hogy mivel és hogyan?



márc. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így tök hülyeség, hiába fogyasztanál el ennyi olajat, csak az epéd menne tönkre, de a kalória nem tud hasznosulni, csak kisebb mennyiségben, a többit vagy kihányod, vagy hashajtóként hat és akkor még a többi bevitt kalória is eltünik belöled.

Valamennyit tudsz fogyasztani fött ételekbe keverve, de nem akármennyit.

márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálod ezt? Miért kell 100g olaj? Ételbe keverve edd.
márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kalóriadús ételeket tudtok ajánlani. Kb 2900-3000 kalóriát viszek be egy nap de ezzel is csak stagnálok, nem megy le se de fel sem, ami elég gáz mivel 66-67 kiló vagyok 175 centihez...
márc. 18. 20:07
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Szalonna, sajtos tészta pl.


Vagy ilyen:


[link]

márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Szalonna, szárazkolbász, mogyoró, mandula, kesudió, zsíros lazac, lenmag, chia mag.

Igazából ha megeszel 10 deka olajos magot az nár sokkal jobb mint ez a z olivaolajos hulyeseg

márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Az olajos magvak ledarálva nagyon finomak és jók erre a célra. Én zabkásába teszem.
márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Magvak, mogyorovaj, tej, tészták akár egy szalonnás turos tészta. Ilyesmik.

En az olajat inkabb ra ontenem rizsre húsra ugy nem olyan szar izu se meg nem is egybe viszed be ha pl igy elosztod a napra.

márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meg ugye turmixok.

Pl 75-100g zab+tej+mogyorovaj+banan+feherje vagy kako por azt ennyi sok kaloria vagy sok fele keppen lehet

márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3000et szerintem nem olyan nehez bevinni még
márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
3000 nálam a szűkös határ ha kivonom a mozgást. Még erre kéne 1000 mert stagnálok.Szóval 4000
márc. 19. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!