Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az az ember aki...

Szerintetek az az ember aki pl 10 éve testépítéssel foglalkozik de nem szedett semmilyen táplálékkiegészítőt és más egyebet sem, az most kezdő?

Figyelt kérdés

Olvastam a kérdések között, hogy egy csomó ember szerint csak az lehet jó aki szedi ezeket. Az én véleményem h ez nem igaz. És miért lenne rosszabb az aki nem szedi ezeket?

Vagy mibe jobb aki szedi? Értem h gyorsabban nő a szerektől.

Szerintem kellő kitartással, kemény munkával és idővel is el lehet érni nagyon jó szintet is.


2010. nov. 15. 10:23
1 2 3
 11/28 bénabéla11 ***** válasza:

koxal is nyomni kell persze ez igaz.

na de az már elég meredek kijelentés hogy a kox nélkül a testépités nem is testépités...tegyél különbséget profi és nem profi között de ne az alapfogalomban már...


ha nő a tested mert ugy táplálkozol és sportolsz, akkor az már testépités...fogalmat illetően nem a méret vagy a szint számit...


abban viszont megint egyetértünk, hogy a naturál az nem azt jelenti hogy az erdőböl hozták ki, hanem hogy amugy a természetben is előfordul, nem ugy mint a kox...


pl nincs ilyen hogy "koxdiófa", jó "proteinbokor" sincs :D


amugy nem értem a kérdezőt, te msot kérdezni akarsz valamit vagy csak összeveszni valakivel...

2010. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nekem nem éri meg az egészséget háttérbe szorítani a pénz miatt.
2010. nov. 15. 11:24
 13/28 A kérdező kommentje:
De legalább egy valamiben egyet értünk hogy nem teljesen egészséges.
2010. nov. 15. 11:25
 14/28 A kérdező kommentje:
A célom az volt, hogy megkérdezzem a véleményét több embernek erről a dologról.
2010. nov. 15. 11:28
 15/28 anonim ***** válasza:
Szépen hangzik leírva hogy az egészség fontosabb,de ha előtted lenne a szerződés biztosan leszarnád az egészséget
2010. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

nekem elveim vannak és ha előttem lenen a szerződés akkor sem mennék bele. De ez az én véleményem, sokan bele is mennének.

Jó biztos más ha ott a pénz és látom is, meg minden. De akkor is nekem az egészség fontosabb.

2010. nov. 15. 11:33
 17/28 bénabéla11 ***** válasza:

h4xOr


csak a végletek, csak a végletek:D

2010. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 bénabéla11 ***** válasza:
visszatérve a fehérjéhez, az nem egészségtelen...és naturál, ez nem a véleményem, ez tény!
2010. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Jajj gyerek! Valaki így valaki úgy. Bár osztom a kérdező hozzáállását, végre valaki aki nem csak a tápkiegekkel érzi jól magát :)
2010. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 bénabéla11 ***** válasza:

én értem h valaki igy valaki ugy, nem is modntam h szedje vagy hogy neszedje, a tényekre szoritkoztam...


-nem káros

-ha nem dolgozol és eszel rendesen semmit nem ér

-nem csodaszer

-nem kox


érezheted magad jól vel vagy nélküle is...

2010. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!