Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az az ember aki...

Szerintetek az az ember aki pl 10 éve testépítéssel foglalkozik de nem szedett semmilyen táplálékkiegészítőt és más egyebet sem, az most kezdő?

Figyelt kérdés

Olvastam a kérdések között, hogy egy csomó ember szerint csak az lehet jó aki szedi ezeket. Az én véleményem h ez nem igaz. És miért lenne rosszabb az aki nem szedi ezeket?

Vagy mibe jobb aki szedi? Értem h gyorsabban nő a szerektől.

Szerintem kellő kitartással, kemény munkával és idővel is el lehet érni nagyon jó szintet is.


2010. nov. 15. 10:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm Saten.
2010. nov. 15. 11:57
 22/28 bazsa83 ***** válasza:

Nem olvastam végig mindent de én is kb 10 év etestépítek és kiborít telejesen amit eddig olvastam ezzel a kérdéssel kapcsolatban!!!Ha élvonalnban akarod nyomni akkor koxolj ha meg csak "hétvégi"hobbi sportoló vagy akkor nem vagy 1 kategóri azokkal akik kiakarják hozni magukbol a maximumot bármi áron!Amúgy ma már vannak olyan szteroidok is amelyek nem rövidítik meg az életedet 40 évvel sőt 1 évvel sem! Egyszerű férfi hormonok!,amelyek olyan katekóriák amiket ha 2-3 hónapig nyom az ember semmilyen káros szervi elváltozást nem okoz! Én minden kúrám után csinátattam vér és vizelet vizsgálatot és semmi baja se a vesémnek se májamnak!Az pedig,hogy valaki benyom 1 kiadós turmixot 1 kis vitaminnal semmivel nem rosszabb mintha megennél 1 fél csirkét rizzsel és deszertenek egy kis salátát és gyümölcsöt!Hozzáteszem mindenkinél vannak olyan napok amikor nem bir rendesen enni,ilyenkor milyen jó is egy kis turmix!Nemtudom hallotál e már a túledzésröl?!Amikor edzés közben tápanyag és ásványi anyag hiány lép fel!Na az drága cimbi sokkal károsabb mint azt hinnéd!Föleg a keringésedre!

Amúgy pedig én 6-7 évig naturál testépítettem (a natural azt jelenti,hogy nem használ szteroidot de tápkieget IGEN,teljesen mindegy,hogy te mit gondolsz)a végén már nem fejlődtem semmit megálltam 120 kilóval szériáztam de én még akartam fejlődni hát többet edzettem és kajáltam de a belemen kívül semmim nem növekedett hát így lenyomtam 3 kúrát és most makk egészségesen minden orvosi vizsgáaton átesve 160 kilóval elpötyörészek!:)JA JELZEM,HOGY 6HÓNAPJA NATURAL TESTÉPÍTŐ VAGYOk ÉS 3 KILÓT FOGYTAM AMI A KIZÁROLAG A VÍZ VOLT!

2010. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
120-al hanyas szériát nyomtál?
2010. nov. 15. 12:58
 24/28 anonim ***** válasza:

ma 12:52


Szép eredmények!Gratula és sok sikert

2010. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 bénabéla11 ***** válasza:
külön kaszt vagytok ti:D
2010. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"a természetben is előfordul, nem ugy mint a kox... "


Ejj!

A tesztoszteron nem fordul elő természetben ?

Akkor jól néznénk ki. :-)))

Az a helyzet, hogy alapból van, akinek a szervezete 3-4 mg. tesztot termel naponta, van, akinek 20-at....

Ezen nem lehet jelentősen változtatni, ezért minden ember különböző.

Ha esetleg valaki úgy érzi, hogy emiatt hátrányba kerül, mert 3x olyan intenzíven edz és precízen kajál, mint a másik, és mégis kevésbé fejlődik, akkor annak SENKI sem fogja tudni bemagyarázni, hogy a tesztoszteron káros (!)

Nekem is van ismerősöm, aki mekiben zabál, lejár pofázni a terembe és naturálon többet fejlődik, mint más cuccal.


Mindenki döntse el mit akar elérni....egy biztos:

ész nélkül (ismeretek nélkül) kár belevágni bármibe is.

(még az edzésbe is)

2010. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nagy igazságot mondtál.
2010. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 bazsa83 ***** válasza:
Bemelegítés kis fekvő támasz,aztán 60 kilóba 30-at majd feldobtam 100-ra abba belenyomtam 10-et ez után 120 2x8 ,majd elindultam visszafelé.
2010. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!