Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Tömegnövel...

Tanácstalan vagyok. Tömegnövelés vagy zsírégetés?

Figyelt kérdés
Diétázni kezdtem és szépen mentek le a kilók, a kockák is már-már kezdenek látszani viszont eléggé "levékonyodtam'. Szeretnék izmot felszedni, viszont tovább "kockásítani" a hasam. Izmos, szálkás felsőtestet szeretnék. Milyen edzést és étkezést javasoltok?
2010. dec. 14. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor ezredjére:EGYSZERRE A KETTŐT NEM LEHET
2010. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az rendben van. De melyik a célravezetőbb. Teljesen lepucolni magamról a zsírt és utána tömeget növelni, vagy fordítva. Attól tartok, hogy tömegnövelés közben zsír is jön fel és volt nincs kockahas.
2010. dec. 14. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
attól tartasz?ez így lesz ha nem eszel tisztán.naturáloknak célszerű mindig 1 szálkásabb fazont tartani mert amikor te pucolod a zsírt sokkal több izmot veszítesz mint 1 nem naturál
2010. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A tiszta étkezésen ezt érted?:


[link]

2010. dec. 14. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

inkább azt hogy tojásfehérje,barna rizs,csirke,zab,sovány túró,proteinturmix,zöldségek és lenmagolaj.És kész.Italnak meg alacsony Na tartalmú víz.


Na ez tiszta étkezés.Nem olvastam végig amit linkeltél de gondolom ott vannak extrák.

Ha te állandóan szálkás fizikumot akarsz azért bizony meg kell szenvedni ha nincs meg hozzá a genetikád hogy szar kajával is jól nézzél ki

2010. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tömegelj télen.

Könnyen le tudod majd pucolni, nem véletlenül edzünk mindíg ciklusokban. Ez egy önmagára visszaható folyamat:

Nagyobb izomtömeggel könnyebben tudsz zsírt veszíteni, kisebb zsírmennyiség mellett pedig könnyebb izomtömeget növelni.

(ez utóbbi hormonális hatások miatt van, előbbi pedig egyszerű élettani összefüggés)

Mindíg váltakoznia kell a két módszernek, egyszerre -vagy ha leragadsz az egyiknél, nem fogsz tudni továbblépni.

Ez a fő oka, hogy majd mindenki "megáll" egy ponton a fejlődésbe és évről évre ugyan úgy néz ki.

Ne ess ebbe a hibába!

Dobj föl egy tizest márciusig!

:-))

2010. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó, bocsi, most jut eszembe:

Naturálon elég lesz 5 is, az is szép eredmény.

Kreatin, glutamin, No -fokozó, mehet ilyenkor minden :-)

Meg a leturmixolt rízs :-D

2010. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!