Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járó fiúk! Ennek...

Konditerembe járó fiúk! Ennek mi értelme van? Valaki elmondaná?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és konditerembe járok. Rendes súlyzós edzést végzek, ha ez számít. A kérdésem arra vonatkozik, hogy akárhányszor lemegyek a terembe, mindig van 1-2-3 srác aki folyamatosan néz, megállás nélkül, de ez engem zavar, mert én edzeni mennék le, kiengedni a gőzt, de így egyszerűen nem tudok koncentrálni :D Szinte átéget a tekintetük :DD Ennek mi értelme van? Ha ellenálhatatlan vágyat érez, hogy szemrevételezzen, akkor jöjjön oda két sorozat között vagy mikor látja, hogy végeztem és próbáljon kommunikálni. Mert így végülis nem ér el vele mást csak azt, hogy én zavarban vagyok :) Valaki fedje fel előttem a titkot, hogy ez mire jó! :D köszönöm
2011. jan. 12. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tetszik ez a hozzáállás
2011. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha mások is osztanák a véleményed, akkor a kérdés meg sem született volna...
2011. jan. 12. 22:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Ordits oda h milenne ha nem néznél?:D szerintem megszünnének az ilyen gondjaid,amugy is ha valamit akarnának komolyabban odajöttek volna már hozzád szerintem ?! :)
2011. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Clem ***** válasza:

Örülj neki hogy néznek..ennek még inkább doppingolnia kellene az edzésedet..bár azt is megértem hogy zavaró..!

De az is lehet hogy annyira rosszul csinálsz valamit hogy azt nézik... mert nem hisznek a szemüknek..?!:)

2011. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hát azt azért nem hiszem :) mindig azt az izmot érzem, amit kell, nem fáj meg kattog semmim és tükörben is látom, hogy azért annyira nem nézek ki elvetemülten :D

de amúgy ez is egy jó tipp volt :D

2011. jan. 13. 15:29
 16/17 Clem ***** válasza:
Na ezzel már végképp kíváncsivá tettél minket....egy képet is betehetnél...csak hogy szakmai szemmel nincs e valami probléma...!!!:)
2011. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Lehet ők is csak ezt felügyelik :)
2011. jan. 13. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!