Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükség van nagy dózisú...

Szükség van nagy dózisú vitaminokra mint multi pro, monster pak, vagy elég mondjuk egy daily vita-min?

Figyelt kérdés
Megoszlanak a vélemények,az ismerőseim között és kíváncsi lennék a tiétekre. Köszi
2011. febr. 1. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseid között megoszlanak, mit vársz a GYK-tól?

Én azt mondom, ha már a sport témakörbe tetted a kérdést, biztosan aktív sportoló vagy. Akkor neked gyorsabb az anyagcseréd. Olyankor a vitaminok is hamarabb ürülnek ki a szervezetedből. Mindenképp fontos lenne magasabb dózist szedned.

2011. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én teljesen meg vagyok elégedve a sima Actival Maxal is, pedig gyúrok meg amcsifocizok is. Szerintem teljesen felesleges havi 5000et kiadni pl. a multiprora, ezeket inkább profi sportolóknak és -testépítőknek találták ki.
2011. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az Actival Max arra elég, hogy ne legyenek hiánybetegségeid.


Ha normálisan akarsz regenerálódni, jó ellenállóképességet akarsz, akkor a MultiPro szerintem alap. De én pl Animal Pakot szedek.

2011. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!