Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a módszerről?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiu vagyok, 165 cm körül és 63kg (van rajtam felesleg:/) . Nem lefogyni szeretnék, hanem megizmosodni. Itthoni tornázást szeretnék bevezetni. A napokban igy csináltam :

10fekvőtámasz,

10felülés,

10guggolás,

1perc pihenő,

és utánna még 3x igy végigcsináltam.

Nem mindennap tornázok, most kedden pl nem tornáztam

Azt szeretném megtudni hogy jó-e ez a módszer? vagy még valamit csináljak mellé? és egyáltalán meglehet izmosodni az otthoni tornától ?


2011. febr. 3. 12:43
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Aha értem. és edzés mellé még mit ?
2011. febr. 3. 21:35
 22/33 A kérdező kommentje:
Na valaki irjon már pls egy jó edzéstervet nekem, lehetőleg ne kelljen hozzá semilyen gép (mert nincs), csak három kilós súlyzójaim vannak. és hogy mit egyek, és mikor. KÖSZ! és olyan lenne jó amivel eltünne a hasamról a felesleg, és egy kicsit megizmosodnék.
2011. febr. 3. 22:00
 23/33 anonim ***** válasza:

[link]

naponta 40deka csirkemell,rizzsel,zöldséggel(oszd el hat étkezésre),kevés lenmagolaj,multivitamin,proteinturmix edzés után. ez az alap

2011. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

értem és anyámat kérjem hogy mindig csirkemellet csináljon? ja és amit linkeltél mindjár az első : fekvenyomás 3x10-30

HONNÉT SZEDEK ERRE ALKALMAS CUCCOT ? szépen irtam hogy nincs semmim csak egy 3kg-os kis súlyzóm.. na már jöhetne valami hasznos is..

2011. febr. 3. 22:15
 25/33 anonim ***** válasza:
ha amit itt leírtam tudod csinálni 3 hónapig akkor gyere vissza és kérdezz bővebben
2011. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

jó lenne ha visszavennél mert jönnek nálam komolyabbak és leoltanak keményen! ha az oldalon lejjeb mennél meglátnád hogy fekvőtámasszal ki lehet váltani,ha csak szart tudsz kajálni semmi értelme és menj el sakkozni,majd itt mindenki neked fog ugrálni mert lusta vagy használni a keresőt nem?

Na sok sikert!

2011. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Jólvan na bocs. csak szeretnék már valamire jutni is..
2011. febr. 3. 22:19
 28/33 anonim ***** válasza:
A 3 kilós súlyzóktól erősödni nem igen fogsz,mert gyakorlatilag az a legjobb ha minden edzésnél emeled a súlyt.Na most 3 kilo erre édes kevés.Ide komoly kondi termi edzés kell.Arra ügyelj az étkezésnél hogy edzés elött szénhidrátot egyél sokat(az energia miatt) edzés után pedig a sok fehérjét(hogy legyen miböl épülnie az izomnak)
2011. febr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
értem, mi tartalmaz szénhidrátot? zöldségek? gyümölcsök? jah és a sajt tartalmaz fehérjét?
2011. febr. 4. 14:14
 30/33 anonim ***** válasza:

a sajt nem igazán tartalmaz fehérjét.

szénhidrátot tartalmaz: rizs,burgonya,teljeskiörlésű tésztafélék,köles,gabonapehely...

2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!